üçnoktabir

Join the forum, it's quick and easy

üçnoktabir

üçnoktabir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick-İmza {Dew arsiv}

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Nick-İmza {Dew arsiv} Empty Nick-İmza {Dew arsiv}

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:33 am

baK yiNe ba$a döNdü bu düNya yiNe soNa saRdı ayNı kaSet ßıktıMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

mutLuLuquM çoktaN ifLas etmi$ itiRas hakkım YhoK biLioRmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

1 fısıLtı qißi ßaZeN eN büyüK cıqLıkLaRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

heR susu$ bi kaBuLLeni$ asLıNdaaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

zayıF noktaLarımı buLup hep üstüMe qeLdiniZzNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

seNLe ba$Lar biteRiM beN seNdeN ibareTimmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Yarım Kalan Bi Olayı Bitirmek Benimkisi!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ßirbaşıma ßırakıp Da ßeniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} BiggrinuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaKNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

asLa sewmeDin ßiLioRm asLa dü$ünMediN ßiLiormNick-İmza {Dew arsiv} NoktaaMa ßeN heR an akLımıN heR saniyeSiNiN 1 CM'siNde hiSSedioRm seNi o waKitLeRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

bo$vereCeksiN qiDeNi ba$kasına qitMi$tiRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktas*ktiR eT qeLeNi ba$kasıNdan qeLmi$tiRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

suRatsıZLaRı kapıDan kovSam qiRmek isTeR bacaDanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

aqLamakTan yaş mı KaLdı qözLérimDé DamLayacaq Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Bu HaLimDén anLamaYan öLünce mi anLayacaqNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ?Nick-İmza {Dew arsiv} Ac

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ya$amaYacaqım Dérqen Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaSén Çıktın kaR$ıma Nick-İmza {Dew arsiv} Ah

[»αкLιмdαѕιn«]Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaѕαdeceNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[»υzαктαѕιn«]Nick-İmza {Dew arsiv} Bh^

$imDi DaHa ii anLı0rum Ki * Néfés aLmaK déiLmiş YaşamaqNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaaTé$LérDé yanmaq qiBi BirşeY seNsiz oLmak !!!Nick-İmza {Dew arsiv} Frown

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta>> qiDémedim sénD"n uzaqa Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta<<Nick-İmza {Dew arsiv} Bl8Nick-İmza {Dew arsiv} Cw

siLdiqLérim wardır 0nLar yanLışLarımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaweNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktapİşmanLıqLarımdır * aDLarı anıLmazNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta HatırLarı s0ruLmaz Sadece ßéDDuaLarımdır Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta !!Nick-İmza {Dew arsiv} Ad

HayaT*a qüLüşünLé ceza wer Ki Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaKöTüLüqlerle YıkıLmadıqını anLasınLar Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Ad

Ya$amaq İçin Ya$ama Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ya$adıqLarınLa Ya$aNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Wink<< Déwam eD KaDér Bén MuTLuyum Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Ad>>

Bu kaDar koLaymı bİTécéqTi 0 büüq aŞkımızNick-İmza {Dew arsiv} Frown ç00qq üzüLdüm Nick-İmza {Dew arsiv} Biggrin aqLamaqDan qöz ya$Larım KuruduNick-İmza {Dew arsiv} BoNick-İmza {Dew arsiv} Gln

qözü döNér aDam asaRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Bis0Ra marS*ta HayaT ararNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} AeCanLı YayınDa ŞéüTan*LarNick-İmza {Dew arsiv} BtNick-İmza {Dew arsiv} AqNick-İmza {Dew arsiv} Bt

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιηNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!!! Nick-İmza {Dew arsiv} Wink

akıLLısı Bizi bLmazNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta deLisi q*tüMüzden ayrıLmazNick-İmza {Dew arsiv} BiggrinNick-İmza {Dew arsiv} Biggrin

dÜşNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta qit snD" yüreqimden sesSizceNick-İmza {Dew arsiv} Frown

HéR Ka$aRn soNu TosT oLmakTr Nick-İmza {Dew arsiv} Wink Nick-İmza {Dew arsiv} Biggrin

DünYa yaNsa Ka$aRLarı eRiméss Nick-İmza {Dew arsiv} Biggrin

annemLer daha iyisni yapana Kadr en iyisi béN!mm Nick-İmza {Dew arsiv} Biggrin
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Nick-İmza {Dew arsiv} Empty Geri: Nick-İmza {Dew arsiv}

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:33 am

Nick-İmza {Dew arsiv} Noktaιl[»тυякιѕн вєвιѕн«]lιNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Oynama kırık camla çizerNick-İmza {Dew arsiv} Virgs etme çoluk çocukla muhabbet iÇine eder !!

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa e$ oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Kaçıncı yokoLu$ Nick-İmza {Dew arsiv} Virgskaçıncı diriLi$Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

unuTacaktımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

UnutmaLıydım ya beLki deNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

OLMADINick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

U-NU-TA-MA-DIM!

»» Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ∂αяq αηqєL Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ««

Yağmura ve bu halime çare bulamamak… Bitiriyor beniNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Dalıp gidiyorum… Ne düşünüyorum? BilmiyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Uykusuz geçen gecenin ardından mideme ağrılar girmişNick-İmza {Dew arsiv} Virgs tüm gün sersem sersem geçmişNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ruhum daralmış bir haldeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs sıkılmışNick-İmza {Dew arsiv} Virgs bunalmış nefes alamaz durumdayımNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Anlamı yok hiçbir şeyinNick-İmza {Dew arsiv} Virgs sen yanımda olana kadarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Soquk duvarLara anLatıyorum $imdi seniNick-İmza {Dew arsiv} Virgs seSsizLiqeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs qeceye Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ve FECRENick-İmza {Dew arsiv} Virgs qün aqarmadanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta UyuyamadanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta AkLımda 1001 dü$ünceyLeNick-İmza {Dew arsiv} Virgsyine sana doyamadanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Seni anLatıyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaGözLerinin qüzeLLiqiniNick-İmza {Dew arsiv} Virgs duru$unun asaLetini ve o qünüNick-İmza {Dew arsiv} Virgsqezdiqimiz yerLeriNick-İmza {Dew arsiv} Virgs mutLuLuqumuzu anLatıyorumNick-İmza {Dew arsiv} Virgsyüreqime vurduqun mühRünüNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaVe daha nicesiniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta hiSsediyoRmuSun?

>> İçimde öyLe biR ' Sén ' vaRkiNick-İmza {Dew arsiv} VirgsuyutmuyoR benİ qeceLeri******************************** Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

ÖLüMsüz aşKını hiç€ sayaRsaM HaRamM oLsuNn ßaNa s€nd€nN ba$kaSıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta >>Nick-İmza {Dew arsiv} Wink

Zamanla tanırsın insanları yiter birer birer hayallerin gerçeği görüp NEFRET*i tadarsın zamanlaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Frown

Bana aşqı Öreteblrsn amaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta UNUTMAy*ı asla !Nick-İmza {Dew arsiv} Wink

************bir kaç yaralı ruh birkaç bira şişesi elimizde bunlar varh mutlu etmeye yetmes khii

SensizDé qeçerMiŞşNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta takwimden qünler Nick-İmza {Dew arsiv} Frown

Seni HayaTın KuraLLarına qöre diiLNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta kafaMa qöre yaşadım Nick-İmza {Dew arsiv} ArNick-İmza {Dew arsiv} Bj

İçimden Bir ses Uyanma di0r Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta BaşLadıım herşE Şimdi biti0rNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

KusssaM kaÇ İntihat çıkar İçimdenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta kesseM kaç ayrıLık akar BileklerimdenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} FrownNick-İmza {Dew arsiv} Frown
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:34 am

вєηιм кαяαηℓιкℓαяιм σηℓαяNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ѕєηιη αу∂ιηℓιкℓαяιη αятα кαℓαηℓαяNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

"Haziran'da ölmek zor"Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Lakin doğmak da zor Haziran'daNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Yaz kapıyı çalsa da;
Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta biliyoruz sonu hazanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Yine de seviyorum seniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Yarim HaziranNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Sen en çok bana sustun; ben en çok sana konuştumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Sana benzemeye başladığımdaysaNick-İmza {Dew arsiv} Virgs bende içimi susarak döktümNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Yoksa içim dökülecektiNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Susacak hiçbir şeyin kalmadığında ise içindeki sessiz diyaloglarla benden çekip gittinNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Oysa bilmeliydin; bütün bir hayatı ürpererek yaşama cesaretiydi aşkNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Ve yola çıkıldığında göze alınmalıydı aşkın adressizliğiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
söylenmemiş sözlerin ağrısı
rüzgarın kayaları aşındırması gibi
aşındırıyor
canımı tenimden
ömrümün en ince yerindeyim umduğum
tut ellerimdenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Smile

·÷±‡±Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaqeçTim dünya hevesinden·÷±‡±

Eskiden Altını Çizdiklerimin Şimdi Üstünü Çiziyorum !

aşk kişisel bir intihar
belki çözümsüz bir ihtimal
ama beni sevmeni beklemem kişisel bir intihar

ufkumuZ açıLdı Sayenizde kim ne Mal gördük
insanLa$tıramadıkLarımdansınızNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

uzun bi süre oyuncu değiLNick-İmza {Dew arsiv} Virgs her$eye uzAk ve seyirci kaLma zamanıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

İçimi uyandır Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Seslen bana ve kurtar beni karanlıktan Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Harekete geçir kanımı Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs aksın
Yaşamamışlığım belirmedenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Kurtr bni hiçLiimden !
Önce duvarımdaki sonrada kaLbimdeki kirLi isimLeri siLdim! Nick-İmza {Dew arsiv} Gloomybearbynideviantarpn7

hadi tut eLLerimden qök qibi öLü qibi yaLnızım

kayß0Ldum y0Lumu kaYßettim ßn
0yunu kaYßettim d0Lanır durur RUHUM

aLı$ıLm$ın dı$ındaki varLık biz oLuyoruz
sınırlarıNick-İmza {Dew arsiv} VirgskuraLLarıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta tanımıyoruz

gєѕтєяη lιєвтєѕт ∂υ мι¢н…нєυтє lιєвѕт ∂υ ѕιєNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaυη∂ ωєм lιєвѕт ∂υ мσяgєη؟؟؟
anLami: dün beni seviodun…buqün onu seviosun…yrn kimi sevceksn?? xP
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

BaK qör Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta eqMé başını !!baK qör Bana NéLér yaptıqını !!Nick-İmza {Dew arsiv} Frown

ßizde DoStLuk Nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu caN SeniNNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta yOLun SOnu uçurumSa duR!! iLk adıM ßeniM !!Nick-İmza {Dew arsiv} Wink

<<|- usŁаимαZ bu kaLp ! Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Kücüq biR aN icin ! {{ Bana Sewmei öqReT ! }}Nick-İmza {Dew arsiv} Smile

Nick-İmza {Dew arsiv} Bl8BuLaştın HéryerimeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta İçimdeqi sen O kadar Kojamn kiééNick-İmza {Dew arsiv} Smile

ziNdan qiBy qözüqür MEZAR 0ysa rUh özqürLüqe kawuşurNick-İmza {Dew arsiv} Wink

y0kTan war etMeLi bazenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Héb DésTéqNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta taM destEq(!)Nick-İmza {Dew arsiv} Smile

GöremezlerNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta İzin Wermessem ÜzemezlerNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ÇözemezlerNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Benim Bir Düşüm War ki Asla BilemezlerNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!!********************************Nick-İmza {Dew arsiv} Wink
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

ÇeηgeLLi вiя iğηe тαşıoяuм
вu güηLeяde
кαLвiмdeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta <3

Seni özlüyorum çünkü seni seviyorum hemde çokNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Doğrularını yanlışlarını sorgulamadanNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
bir çocuk yüreği gibi masumca yaşıyorum seniNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Bu hayata verdiğim her nefesde
gittiğim her yerde sende benimle birlikte varsınNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
O yüzden yalnızlık hiç bilmiyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Asla değiştirmedenNick-İmza {Dew arsiv} Virgs en katıksız halinle seviyorum seniNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ÖzgürleşiyorNick-İmza {Dew arsiv} Virgs aşkımız sevdikçe büyüyor özledikçe yüceliyorNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
İşte en çok bunuNick-İmza {Dew arsiv} Virgs özlüyorum seni sevmeyi özlüyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Sevdikçe daha çok özlüyorumNick-İmza {Dew arsiv} Virgs özledikçe daha çok seviyorum

baNa köpekCe havLamaktan oOLdu seSteL ariZasiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
kenDini pRens sanaR bRe 1ooyiLin bakimSizii

GiRMé SıNıRıMa CePHaNéN YoqSa VuRuRum TéK Atı$Ta BaaMmMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

baNa köpekCe havLamaktan oOLdu seSteL ariZasiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
kenDini pRens sanaR bRe 1ooyiLin bakimSizii

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta уαмα∂ıя вυ уüzüм∂єкι ѕєνιηçℓєя кєη∂ι ιçιм∂є вιя ѕıя gιzℓι нαzιη∂ιяNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

**

●»γüz wєяip adaм єттiγSємNick-İmza {Dew arsiv} VirgsSıFıяLa Çaяpaя γσк єdєяiмNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaxDxD »»

âdıŋı duyмâk Yetiyorsâ bu kâŁbiŋ âŁevŁeŋмesiŋe
O zâмâŋ vârsın diyoruм her sâŋiyeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]**

| Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta BeN BiR PeMBe DiZiYiM HeRqüNüM öLüMm Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta |

**

Acı ßitmiyor;Gözbebeğini AçıNca yaLnızLığınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

BaK qör Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta eqMé başını !!baK qör Bana NéLér yaptıqını !!

YeteR ßu Defa ßu i$ ßitioR Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaa$k Dediğin Tuzak Canımı YakıyorNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 10'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde UnutmakNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

qi† aЯ†ık qeCéLérImdeη kIrILaη kaLbImIη paЯçaLarı Saηa ßatmasIη qiTNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

hoŞuma qiTméDi hayaTa kaTTıkLarı bu séRt aRomaNick-İmza {Dew arsiv} NoktadüZéLebiLmeq iÇin baŞvuRduĞum her teDavinİn sonU komaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

pLatonik sevmeLer teseLLi etti beLkiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta varLığın yanımdan hiç gitmediki Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Sebeb-i Hayatım

düşte git yüreğiMden sessizceNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta yorgunuMM gitmeleriN tümüneNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

ÇaResi yoq bu iŞin soNu qeLmes nefreTiminNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Herkes ula$ılmazı oynarken ßen Ya$ıyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qeçici döVmeSin TanRı çiZdi şekLini

yuReqm tik takLardaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta saat ßna 5 kaLdıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

sana geLméDiĞim gÜn diĞéR manitaLarLa gittiĞim gündür güLüm

*Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaKısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZNick-İmza {Dew arsiv} Virgs TatLı ßir Oyundu Oynadığımız

Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksinNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

ölürsem beni sana gömsünler - itin olayım bana bobi de

söz aqızdan çıktı ßir kéréNick-İmza {Dew arsiv} Nokta $éytan da séndén yana méLék déNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qéL dérsém qéL qid dérsém qidmé
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:35 am

qüLücük SaatLeri Sona erdiNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

SimSiyah Heryer SiyaHNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

/\ /\
( oNick-İmza {Dew arsiv} NoktaO )
( " )_( " )

enDopLazmiK biR kuLum
Nick-İmza {Dew arsiv} Dumur1

SevimLi çocuğun Tekiyim xD
Öğrenciyim malesef Nick-İmza {Dew arsiv} Msn_confused
HA bide aşırı basketbol oynarım basketballcuyum
forum severim bide xD =0

uÇ uÇ böcüüüüqüm Nick-İmza {Dew arsiv} Sevin5
annen sana terLik papuÇ aLacaaak Nick-İmza {Dew arsiv} Dusun3
uÇsana abdaL böööCüük uÇ uuuuÇç Nick-İmza {Dew arsiv} Baar1

Söylesem Tesiri Yok ;

Sussam Gönül Razı Değil !!!!

sevgi sevene aittirNick-İmza {Dew arsiv} Nokta sevilen bilmesede olurNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Nick-İmza {Dew arsiv} 0002007c2wahf6
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:35 am

ıSTıK GiBiYimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHeRŞeYi BiLiRİMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaÇiLeK TaDınDaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaBıRaS MaSuMCa Nick-İmza {Dew arsiv} Ask

Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam

SEVMEK ÇAYDIRNick-İmza {Dew arsiv} VirgsSEVİLMEK ŞEKERNick-İmza {Dew arsiv} NoktaBİZİM GİBİ GÜZELLER ÇAYI ŞEKERSİZ İÇERNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

SeRSeRiYiMNick-İmza {Dew arsiv} VirgsSoKaKLaR EviMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaSeRSeRiYiMNick-İmza {Dew arsiv} VirgsADaM GiBi SeVeRiMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaBaNa BiR ADıM GeLeNe BeN On ADıM GiDeRiM ( DiNLé CiCi KıZ DiNLé! ) ZaNNéDéRSiN SeRSeRiLeR AğLaMaZNick-İmza {Dew arsiv} Virgs SeRSeRi BiR KaYBoLuRSa KiMSe BuLaMaZNick-İmza {Dew arsiv} NoktaİnaNKi ŞeHiRLeRiN CiCi KıZıNick-İmza {Dew arsiv} VirgsHeR İnSaN SeRSeRi GiBi SeVeMeZNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]dIş göRünüŞümLé yaRqıLama - yüRéqimLe aLqıLa taBi yüReğİn vaRsaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Bo[/b]

[b]ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdANick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktayAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Bp[/b]

[b]basTım mühRü göRecek gününü xDNick-İmza {Dew arsiv} Bm[/b]

[b]umuRsamas tavRımın hasTaSı oLun x)))Nick-İmza {Dew arsiv} Ca[/b]

[b]Beni Seviyo Musun DedimNick-İmza {Dew arsiv} VirgsÖlesiyeNick-İmza {Dew arsiv} VirgsDedi İspatlaNick-İmza {Dew arsiv} VirgsdedimNick-İmza {Dew arsiv} VirgsGitti öldü ENAYİ ( asdassdas Nick-İmza {Dew arsiv} BiggrinNick-İmza {Dew arsiv} Bj )[/b]

[b]senİ sevioRum saNa taPioRum Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta saLaq şaKa yapioRum x)Nick-İmza {Dew arsiv} Bj[/b]

[b]TakLitLErimden Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa YEtinirsinİss x))) Nick-İmza {Dew arsiv} Af[/b]

[b]DnYaYa Téq ArmAqaNm OrtA ParMaqıım Nick-İmza {Dew arsiv} Af[/b]

[b]kRaLına yoL veRén aDam soYTaRısınImI düşünEcekNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Ad[/b]

[b]paRçaLaRı kayBoLmuşh puZzLé giBisinİzNick-İmza {Dew arsiv} NoktakimİnİziN kaLBiNick-İmza {Dew arsiv} VirgskimİnİziN ruHuNick-İmza {Dew arsiv} VirgskimİnİziNNick-İmza {Dew arsiv} VirgskimİnİziN beynİ yoK Nick-İmza {Dew arsiv} Smile)Nick-İmza {Dew arsiv} Ag[/b]

[b]seN dü$ünürsünNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu! Nick-İmza {Dew arsiv} Br[/b]

[b]Sussss! Adam oLmak susmakLa başLarNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Sus ve itaat et!Nick-İmza {Dew arsiv} Ad[/b]

[b]benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xDNick-İmza {Dew arsiv} Bm[/b]

[b]boşvEr benİ aLdıRma - bEn söylErim takıLma ! aŞk deniLEn meYdanDa görüŞürüs nasıLsa x))Nick-İmza {Dew arsiv} Aj[/b]

[b]saNma Ki peK de maSumNick-İmza {Dew arsiv} VirgsöyLE büyüK konUŞmaNick-İmza {Dew arsiv} VirgsaşK dedİğin o yoSma - takaR boYnuna taSmaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Bj[/b]

[b]qİt dedİm sAna giTmedin - biTTi dedİm anLamadIn - yaPıştın baNa çıkmıYoRsunNick-İmza {Dew arsiv} VirgssenLe bu dünYa bİr kabUsNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Ag[/b]

[b]Sende hiç gurur yokNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Sende hiç kişilik yokNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Laftan hiç anlamıyorsunNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Yapıştın bana çıkmıyorsun !Nick-İmza {Dew arsiv} Bl[/b]

[b]uzak olsada yerinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaben genede seninim Nick-İmza {Dew arsiv} Smile[/b]

Önce sen sev sonra ben Nick-İmza {Dew arsiv} Smile) Nick-İmza {Dew arsiv} Ax

[b]aTsam ónúne Seevqímí baqrínaa baSMaz’míSín? [/b]

[b]Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim Nick-İmza {Dew arsiv} Smile[/b]

[b]Hayat bir PC oyunuysa şimdi bölüm geçme zamanıNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Bn[/b]

[b]a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır Nick-İmza {Dew arsiv} Smile [/b]

[b]kaLbimi çaLdın seni mahkemeye wereCeimm nafaKa oLarak kaLbiMi isteYeceiM x))) Nick-İmza {Dew arsiv} Aw[/b]

[b]love beni loveYim seNi Nick-İmza {Dew arsiv} Smile [/b]

[b]deLiyim diy0rumDa iNanmıy0r kiMse deLi oLmasam sewermiYim deLice weriRmiyim caNımı öLümüNe sewinCe böyLe tanımLanır deLi işTe Nick-İmza {Dew arsiv} Bk[/b]

[b]a$k kaLbe qirdiği zmn akıL seyahaTe çıkarmı$ Nick-İmza {Dew arsiv} Smile [/b]

[b]yarınLar hep qsL oLjak derLer 0ySa buqünLerde dünLerin yarını diiLmi ?? Nick-İmza {Dew arsiv} Bn[/b]

[b]beNden ayrıLmışSın ii haBer bir qsL buLmuşsun ii habeR bnDe bi yakışıkLı buLdum nabeeeeeeeeerrr !! Nick-İmza {Dew arsiv} Smile Nick-İmza {Dew arsiv} Smile Nick-İmza {Dew arsiv} Ag[/b]

[b]iNat etMe yağmur bnDen fazLa ağLayamaSSSınn !! [/b]

[SIZE=2][b]mutLuLuk bir ösLem çekmeyi biLirsenn beN bir başbeLasıyım kurTuL kurtuLabiLirsen Nick-İmza {Dew arsiv} Smile Nick-İmza {Dew arsiv} Br[/SIZE[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:36 am

Nick-İmza {Dew arsiv} 147894jk0hkxy1knkz11qt8to0нiiçвiiяzαmαn dσуmαdιm …dσуαmαm*

ѕαnα вen dυуgυLαя нiiѕLeя вüуüттüм <3

ѕeνdiigiin вeкLiiуσя …ne dυяυуσяѕυn?!Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} 189ej5
fяeυndѕнαfт вedeυтeт ωege geмeiinѕαм zυ geнen egαL ωσнiin
( arkadasLik yoLLari beraber yürümekdir Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktanereye giderse gitsin )

dσnneяnde ѕнмeяzen(li)Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

dυ biist iimmer nOch mαiin 1
( haLa benim bir numaramsin )

ωσятe яeiicнen niicнтNick-İmza {Dew arsiv} Love0046xf2Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Hala ßeniMSERSERİ'mseNsinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaDeLiler qibi seVip ösLüorum SeNiNick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLIIIIIIII

Nick-İmza {Dew arsiv} XXXXXX7

ßeN seNin ßörtLenli ReÇeLinNick-İmza {Dew arsiv} TATLIASKIMCILAR%20%2816%29

qiDişime y0LLarNick-İmza {Dew arsiv} VirgsDuruŞuma KızLar hasTANick-İmza {Dew arsiv} YYYYYYYYYYY13

oH bea ßuqüNde Sensiz qeÇtiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!(Lay-Lay Loomm) Nick-İmza {Dew arsiv} Siritik

Seni seNsiz yaŞıyoRmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaEn azıNdan kafaMı dinLiyorumNick-İmza {Dew arsiv} Jump2

İkimiz de aşık bi tek farkla
Benim ki biraz senden fazla
Nick-İmza {Dew arsiv} Saka

Özlüyorum! Elin elime değdiğindeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ellerimin titreyişini özlüyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

yaLnızLık bir iLaç mıdır?/y0kSa hastaLıqın ta Kendisi Mi?

VaR mısın ßu qeCe kaçMayaNick-İmza {Dew arsiv} SiritikNick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLI%20%2812%29

ßi İki saaT ßeraber oLmak AŞK iÇn yetr mi SnceNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?

Kendini bi boq sananlarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Gerçekten SandıgınıZ gİbisinizNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nargilewi4in11wh7in8rb8

Düичa uµrumda deqiŁĸi ; havŁaЧaИ κöpεκŁεr umЯumda oŁSuИNick-İmza {Dew arsiv} 60Nick-İmza {Dew arsiv} 60Nick-İmza {Dew arsiv} 60

---Hani -unuT- Démi$Tin YaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktai$Té O an İçim YandıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktakaLßim aCıdı -----

// İçimdé kaLmı$Tı söyLéYémémi$Tim qidéRkénNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaMéqéR Né çok Sévmi$im unuTmak isTéRkén //

++ | kıRık kanaTLaRımLa haLa uçmaya CaLı$an ßir méLéqim $imdi |++

ßLLi ki yoRuLmu$umNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaİyidé néRéYé kaDaR ßu oyunLaRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaİçimDéki kaRanLıkTa kayßoLmu$umNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNéRéyé kaDaR ßu Yok oLu$LaR Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ??

Ték ßir korku VarDı İçimi üRpérTénNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaßiLékLéRimDé ki ßu yaRaLaRı kanaTaßiLécék Ték aCımdıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYa öLméLiyDim aRtık Yada yok oLmaLıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaßéLki dé HéR aCı İçindé ya$anmaLıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

^^ qéCici asma ßéni kaLıcı öLdüRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaßoyNumun İzi kaLsın YüRéqinin İpindéNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ^^

Sén HéR$éydén wazqéCTiqim anda qéRiYé Ték kaLansınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

ÇıqLıkLaR Duymak isTioR kuLakLaRımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYa aTmaLıyım Taa DéRindén Yada aTTıRmaLıyım ßi YéRLéRdénNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
kan qöRmék isTiyoR qözLéRim Ya KésméLiyim ßiLékLéRimi Yada kanaTmaLıyım Tüm yaRaLaRıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
öLüm isTiyoR ßédénimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYa öLDürméLiyim qéCici VaRLıqımı Yada öLdüRméLiyim ßüTün anıLaRı !!!

ßomßo$ hayaLéRLé Yiné yoLun ßa$ına dönDümNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaséni Ya$aTmaya CaLı$mayınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaßén Doqduqum qün öLdüm !!!

ßo$LukTayımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaUmaRsızca Vé CıkmakSızınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktahayaLLéRimi çaLdınzNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!! ßaRi RüyaLaRımı qéRi véRin !!!!!

ÇocukLuqumdan kaLma TéßéSsümLéRLé qüLüyoRum éTRaFımdaki YüzLéRéNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Kimi İnandırmaya caLı$ıyosunuz Siz ?? Hépsi yaLan Hépsi sahTé !!!

Hayat öyLe Bir aCımasız ki sevqiLimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Kü$mü$ de $oLmu$ bir zakkumdu $özLerinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYorqunNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Ya$LarLa doLmu$ bir kadehti qözLerinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta$arho$Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

$en benim için hiç aqLamadın ki!Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Sorry10

AllahımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
bize bu AYRILIKLARIN hikmetini anlamayı nasip eyle!
bu AYRILIKLARIN HÜZNÜNÜN arkasında hangi SEVİNÇLER var?
göster bizeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]BİLMİYORSUN
boğazımda düğümsün!
yutkunsam gideceksinNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
"gideceksin"
yutkunsamNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

λcıLaяıиı kεfεиε saяdıмNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

[b]Sadécé SuSaraK öZLüYoRum S€ni Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

[H]

Hadi duRma Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
[/b]

[b]Hakkı Hakkı nın hakkını yemişNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHakkı hakkı'dan hakkını istemişNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHakkıNick-İmza {Dew arsiv} VirgsHakkı'ya hakkını vermeyince hakkı da hakkının hakkından gelmiş
Nick-İmza {Dew arsiv} Icon_m
[/b]
[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

ne oLuRsaN oL qeLme mewLaNa deqiLim ßeNi qeRmeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Ne 1 aptaLıN qöLqeSiyiM Ne 1 SevDa köLesiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHesapSız 1 qöNüL ßahceSiymNick-İmza {Dew arsiv} Virgs yiNede inSaN soruYoR keNdiNeNick-İmza {Dew arsiv} Virgsßu hiKayeNiN NeResiNdeymNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

hicbiR cümLe çözeMioR beNi ne yazSaM bo$Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Ekshinet8

qüN ßiteR qüLü$üN kaLıR ßeNdeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Ekshinet34

qidi$LeR fazLa üzMeYe ba$Ladı artıK tek korKum qiDeNLer döNmiceK dieNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

ya öp ßeNi ya Da linC eTNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Hyro05

Toz peMbe we Tek ßi RenK doquyoSuNNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktakapKaRa yapıoR o ßöyLe ßiR düNyaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

zayıF noktaLarımı ßuLup hep üzeRime qeLdiniZzNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Putzen

ßeNi taKLit eDer diyeN ßeNim asıL takLidmmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Cutapple

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} O1

Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

Nick-İmza {Dew arsiv} Ekshinet12

"HayaT BiR HikaYeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs YaşasaN Ne oLuRNick-İmza {Dew arsiv} Virgs öLseN Ne oLuR?"

Nick-İmza {Dew arsiv} Ekshinet1

ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

Nick-İmza {Dew arsiv} Delu

"Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaMutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteRNick-İmza {Dew arsiv} Virgs YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta"

Nick-İmza {Dew arsiv} Rotekarte

"Sana İhtiyacım VarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta GeL!!!" Diyebilmekmiş Güçlü OlmakNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Sana "GitNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta" Dedigimde AnladımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Uglystupid2

Seviyorsan Seviyorsundur AMA' sı oLmaz Bu işinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ÜsteLik Bir Cümlede AMA Varsa Bir Önceki Yargının Hiç Bir Hükmü Yoktur ArtıkNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Tipik

Dünden KaLan Pi$manLIkLar Yine Lanet ßi qün Daha ve Yine SørunLaRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaßekLenen öLüm Çağırıyor ßeni qeLdiiim Yere

Nick-İmza {Dew arsiv} 2funny

! Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta HayDi kıSLaR Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta !

Nick-İmza {Dew arsiv} Hadikizlar

Suratın iğrenÇ söYle kmLerden yüZ buLdun ?
VücuDun kiReç böYle mi mahVoLdun ?!

Nick-İmza {Dew arsiv} UykuNick-İmza {Dew arsiv} Tongue Nick-İmza {Dew arsiv} Hyro08Nick-İmza {Dew arsiv} Ehueh

Beyendiysem SevdiyiMiMi SandinNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Konustuysam EvleneceyiMiMi Sandin 2008 OGLUM sen BENI Enayimi Sandin!!
Nick-İmza {Dew arsiv} Ashamed06%5B1%5D
[ kendi du$$en aglamaz! ]
Nick-İmza {Dew arsiv} Animation%2014
Ona SöYLeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaOnu GeRÇeKTeN SeVMeDiMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ona SöYLeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Onu BiRDaHa GöRMeK isTeMiYoRuMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ona SöYLeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ONSuZDa HeRŞeY GüZeLNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Ona SöYLeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Onu ÇoKTaN uNuTTuMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta AmA Ona SaKIN BuNLaRI GöZ YaŞLaRI iÇiNDe SöYLeDiĞiMi SöYLeMeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Nick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLI%20%285%29
Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!!
Nick-İmza {Dew arsiv} Animation%2010
dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq
Nick-İmza {Dew arsiv} Smile
Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
Nick-İmza {Dew arsiv} EKLER%20%283%29
]$ımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! ßen zoR oLanLaRdanıMmM Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta !

Tüm ümiTLEriMi aLıp ta qittinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta x(

Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:37 am

KızıYorum kendimeNick-İmza {Dew arsiv} Virgsimdat ediYorum biri beni bu hiçLikTen kurTarsın isTiyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qöZLeriM öyLe deRinden qüLerkenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaßeni aqLatmaYı kimdeN öqRendinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?

Ne oLur beni unuTma diYe yalvaRışlarımın yeRini şiMdi neFretim aLdıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta <'3

DuyquLarıM ç0oK HastaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLIIIIIIII

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta/ParampaRça ßi haLdeyiM/Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} E08

Ne oLur çık akLımdan Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]Sen benim sancıLarımNick-İmza {Dew arsiv} VirgsGözYaşLarımNick-İmza {Dew arsiv} VirgsPiŞmaNLıKLaRıMNick-İmza {Dew arsiv} VirgsyaLnızlığımNick-İmza {Dew arsiv} VirgsKaYbeDişLeRimNick-İmza {Dew arsiv} Virgs[/b]

[b]çıkmazLarım oLdunNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[/b]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

YakıŞmıy0Rsun sevqiMeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta </3

[b]bu ben deĞiLimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYaLan söYlemeye tenezzüL edecek kadar bayağıLaşan biRini sevemem Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsSevmemeliYimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[/b]

[b]Ölesiye sevmiştim seni kalbimin kızı
[/b]

[b]Ne çare kopardılar gönül bağlarımızıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[/b]

[b]Sna ßaşkaSıyLa MUTLuLukLar yakıŞırNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta![/b]

[b]qiTseM ayrı deRtNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaKaLsaM ayrı DertNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta #([/b]

[b]SoLmuŞ ßir yapRaqım Şimdi ßahçeNdeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta<'3[/b]

[b]
[b]Rüyalarda hep aglasamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs islak kalsa iki gözüm
[/b]
[/b]

[b][b]Yüzüme bir kötü baksanNick-İmza {Dew arsiv} Virgs yine sana üzülürümNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b][/b]

[b][b]Ve nasıl özlüyorsa yarasalar geceyi[/b][/b]

[b][b]Bende seni öyle özlüyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[/b][/b]

[b]
[b][b]**| Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Firarım ßen Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta |**
[/b][/b]
[/b]

[b][b]Arkadaş
[/b][/b]

[b][b]Kalbindeki melodiyi bilen [/b]
[/b]

[b][b]Ve
[/b][/b]

[b][b]Sözlerini unuttuğunda [/b]
[/b]

[b][b]Onu sana mırıldanandırNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[/b]
[/b]

[b]
[b]Ağlasam dursam her akşamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
[/b]
[/b]

[b][b]Kendimi içkilere vursamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
[/b][/b]

[b][b]Sabahlara karar uyumasamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs [/b]
[/b]

[b][b]Geri döner misin? [/b]
[/b]

[b][b]
[b]* ωεiиε иicнт ωεiℓ εs vσявεi isтNick-İmza {Dew arsiv} Virgs sσиdεяи ℓäcнεℓ ωεiℓ εs sσ scнöи ωαя!

[/b]

[/b]
[/b]

[b][b][b]* icн ραssε иicнт iи dεiи кσиzερт ؟؟ εqαℓ icн вℓεiв тяσтzdεм ρεяfεкт!!
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]ωas ωaяNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta es вleiвτ ein τeil мeiиeя eяiииeruиg
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* ωεии dυ füнℓεи кöиитεsт ωαs icн füнℓεNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ωüяdεsт dυ vσя scнмεяzεи sтεявεи!
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* icн ωεiss иicн ωαs icн füнℓεи sσℓℓNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* uм diя иσcнмαℓs zυ vεяqεвεи isт diεsεя нαss zυ qяossNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* iяqεиdωαии qεнтs нσffεитℓicн Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta αυcн σниε dicн !!
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* vεяℓεтzε иiεмαℓs εiиεи » мεиscнεи dεи dυ 'ℓiεвsт' εя ωiяd εs diя zωαя » vεяzεiнεиNick-İmza {Dew arsiv} Virgsαвεя εs »иiε« vεяqεssεиNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]* icн dαcнт εs ωääя αℓεsz qυυтNick-İmza {Dew arsiv} Nokta dσσcн jεтz αℓεsz cнαввυυт <3
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]Boğazında Düğümlenen Hıçkırık Olayım Unutma BeniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta<'3

[/b]

[/b]

[b][b][b]yıLdızLar parLamıyoR bu gece *(
[/b]
[/b]

[/b]
[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:37 am

[b]yıLdızLar parLamıyoR bu gece *(
[/b]

[b][b][b]Mantıksız oLmak istiYoruMmmNick-İmza {Dew arsiv} SiritikNick-İmza {Dew arsiv} Yes
[/b]
[/b]

[/b]

[b] [b][b]aç kalıp kanıma ekmek bansam daNick-İmza {Dew arsiv} Virgsartık sana ağlamayacağım Nick-İmza {Dew arsiv} Rpat
[/b]
[/b]

[/b]

[b] [b]Aşık olmak için zaman ne kadar önemli kiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?

[/b]

[/b]

[b] [b][b]YıllarBenümDeqeriniBilirimSanneBundanNick-İmza {Dew arsiv} YYYYYYYYYYYYY2
[/b]
[/b]

[/b]

[b] [b]Hayatı Komedi Sananlar "SON" Espriyi İyi Düşünsün!

[/b]

[/b]

[b][b]SormaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!ßu kaçıNcı yoqk 0LuşuMm ßende biLmiyoRmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta*(

[/b]

[/b]

[b][b][b]Aşkı bile satışa koymuşlarNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
[/b]

[/b]

[b] [b][b]Üstelik İndirimliNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

[/b]

[/b]

[/b]

[b][b]
[b]Önemli biriymişim gibi davranmayı bırak artık!Nick-İmza {Dew arsiv} Rpat

[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]
[b]Nick-İmza {Dew arsiv} Tvvq41ca8 CızZzZ

[/b]
[/b]

[/b][/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:38 am

[b][b]SeS vaR qöRünTü yHOqK HaYaTıMDa Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta !
[/b]
[/b]

[b]
Yazılmış tüm sözlerinNick-İmza {Dew arsiv} VirgsşiirlerinNick-İmza {Dew arsiv} Virgshikayelerin ötesinden

[/b]

[b][b]Sana haykırmak istediklerim wardıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[/b]

[/b]

[b][b][b]Adının altına gömdüm; sancımı! Biri çalmış iç çekişliliğini dayanmanınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]Ben seni sensiz sevdimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]Neden sevdim bilmiyorum ama çok sevdim!!!

[/b]

[/b]

[/b]

Artık Ağlamam LazımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b][b][b]Unutma ßekLemeleriMiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta *(
[/b]
[/b]

[/b]

[b][b][b]Hayatın lekesiz bir anında
[/b]
[/b]

[/b]

Seni intihar ettim

Şimdi katil benim Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta <'3

SonbaharNick-İmza {Dew arsiv} Virgs kisNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ilkbahar kimler geldi o gelmiyor

Bu yaz da bu yalnizliklar hiç çekilmiyor

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülürNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?

Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda

Tüm oyunlar senin doya doya oynaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Aşk yok olmak diyor biri

Yar ben yokum yok zatenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

SevdaMız ßunu haKetmiY0rduNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta *(

Sen-ßen ve yaLnızlığımıZNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

SonsuzLukta kayßoLan hayaLLerimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta </3

qözLerim y0LLardaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaßekLiyorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta(ßelki qeLirsin) x$

*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:38 am

bir küçük yagmur damlası kadar degerim yok mu sndeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Tüm sevdalılar adına acı çekiyorum Sevmek zor meslekmiş BECEREMİYORUMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

İstisna Bensem

Kaideler Bozulur

Küçücügüm •¸•

Kanmıyor artık kalbim her doğruya!!

İçtiğim biraydı hayalinNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Yakar bir sigara biterim
Dumanında yitip giderim

sen bensiz 5 para etmezsin

Art!k ben sen! sevm!yorum Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! Yalan g!b! gelmes!n Sevmed!g!me em!n!m Son kararım yoq Onuda ben ver!r!m Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Sevmeyeceg!mede Em!n!m

-- Sana qit diemem ama kal demekte qelmio içimden…Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta --

artık susuyorum sözlerim bitti sahiden gidiyorummNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

“işte ben” ayyaş dualarla başladııım bi ayinde seni unutma faslındayımm…

Hayatı kuralına qöre diil kafasına göre yaşayanlardanmm

Kısa Msjda biLe 160 Karakter VarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaSende 1 tane biLe Yoq

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaFaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaCaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe

COK SEREFSZ GORDUM AMA HIC BIRI SENN KDR PROFESYONL DIILDI

|l|lllll|lll||ll||lll| bu kadarlıksınn

¤¤¤¤ time $erefsiz oLucaqına part time insan oLL !!

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we 10u oLduğu Yerde UnutmakNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

snce askn tarıfıcafede cay içmkse disco bar meyhanede kndnden de gecmkse ertesı gun baska bır hatunla gezmkse
bn vaz gçtm bu iştn bunun adı svmkse !!

Yaprak mıdır yaşama bağlanmak için dala sıkı sıkıya tutunan yoksa dal mıdır delice esn sonbahar
rüzgrlrına inat yaprğını bırkmyn

//Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNe zaman eskiyor sevgilerNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Ödenen bedellerin acısı geçince mi?Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta//

Senin o Haince Vedandan Sonra Ben Çoktan Veda Ettim aşklara

Gözlerin yağmur damlası olup düşecek ya bir gece denize
İşte O gece ay olup saracağım seni yakamozun kalbinde

Dünlerim yok yarınlarda !! Kör oldum ben aydınlıkta !!

SöyLé anné!
Bén uqurSuz yaŞamLardan aRta kaLan mıyım?

Sevgim BüyüdükçeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
Ben Küçüldüm Çocuk OldumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNmNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

MasaLın Kötü ŞirinesiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]SeN SiMDi kArA bİr kUsUn KaLaBaLıq SeHrİn YiTiqLeRiN deNick-İmza {Dew arsiv} VirgsMaVi ElErİnİde sİyAhA bOyUYoRumNick-İmza {Dew arsiv} VirgsÖyLeCe KaLıYoSuN KeNdİ CeHeNNeMİnDENick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

*''_bn gülmeyen bir suratım yarrım kalmıs fıqrayım bn içimde bi tuafım kendime bir cezayım susmayan br arsısım solq gtms sayfaym

Hâyâti gözyâsLârinLâ ödüLLéndirécéginé güLücükLérinLé cézâLândirNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:39 am

DüşLérim gerçek Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs gérçéğim yaLanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

\\\///
/ _ _ \
(| (Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta) (Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta)|)
_________Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaOOOo__()__oOOONick-İmza {Dew arsiv} Nokta_________
_I___I___I___I___I___I___I___I___I___I_
___I___I___I___I___I___I___I___I___I___
_I___I___I___I___I___I___I___I___I___I_

Örtü örttüm üstüné yâr téni incéysé
Üşür sândım kéndiné
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs yoL uzun géLdiysé
Bil ki durur bâşındâ gécéLéri békLérkén
Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsgéL
Umrun umrumdur
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs görémézkénNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Susuyurum Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaRuhum ''çığLık''LârLâ doLu Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Şu giDeni DurdurSam çekip De eteğinDen
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs
SorsamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
Haberin var mı öLeceğinDen?

nE biR hEveS -nE biR TuTku
Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsanLatilmAzz biR seVgi buu -taPiyOrum -seViyOrum -Askindan kaHroldum gEbEriyorUm

šeνđα вıтмez
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgsözłeм вıтмez gıđeиłeя gıđeя ħı¢ fαяκeтмez вeи вυяđαчıм !!

ℓєвєη нєιßт ℓιєвєη
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgsℓιєвєη нєιßт ℓєι∂єη ωєηη ∂υ ηι¢нт ℓєι∂єη ωιℓℓѕтNick-İmza {Dew arsiv} Virgs∂αηη ℓιєвє ηι¢нт αвєя ωєηη ∂υ ηι¢нт ℓιєвѕт ωσƒüя ℓєвѕт ∂υ ∂αnn
(yasamak sevmek demek
Nick-İmza {Dew arsiv} Virgssevmek aci cekmek demek aci cekmek istemiyosan sevme ama sevmiyosan ne icin yasiyosun?)

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktahô££ÿwôôd; kîz£ä®️îNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktahêpsî hikäyê bêñîm gîbî vä®️Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta¿¿¿ göstê®️îñ bî®️ täñêNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaіNick-İmza {Dew arsiv} NoktaєNick-İmza {Dew arsiv} NoktaьNick-İmza {Dew arsiv} Noktaє!] • ωаѕ ісћ ωоℓℓ†є …____´ Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaћаь’ ісћ ηіє ьєкоммєη & ‛аℓℓєѕ‛ ωаѕ ісћ _‛ћа††є‛_Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaωuя∂є мія { gNick-İmza {Dew arsiv} NoktaєNick-İmza {Dew arsiv} NoktaηNick-İmza {Dew arsiv} NoktaONick-İmza {Dew arsiv} NoktaмNick-İmza {Dew arsiv} NoktaмNick-İmza {Dew arsiv} NoktaєNick-İmza {Dew arsiv} Noktaη }
[asK] istedigimi hic alamadim & neyim varsa benden aldilar

ßir paLyaço varmı$ herkesi güLdürürmü$
ßir adam varmı$
ağLama
krizine yakaLanmı$;doktora gitmi$Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Doktor adama herkesi güLdüren
paLyaçoya
gitmesini söyLemi$Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Adam doktora:
"o paLyaço ßeNim" demi$

İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE!!! Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs
kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

YaLnızLık ßi qerekSinimDİR

ßırakın KanLarım Dursun Yerde Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta qüç aLıyorum onLardan Sadece

Kesersin ßiLekLerin kesiLmez Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta işte o zmn anLarsın iki Kere ÖLünmez ! ! !

ELini wermiyor HaYat

ÇocukLuqumda Korktuqum o YaLnızLıqa a$ıqım $imdi

MutLuLuk NoTaLarını Duyamıorum Artık

KişiseL iLetinizin oLabiLmesi için Önce KişiLiqinizin oLması qerekir
Yorulduqum Sen DeiLsin __ Kendi Y0k oLuşLarım __

Kim !stemez MutLu oLmayı ama MutsuzLuqa da war mısın_?

Hayat CeheNnemmi$ dE Haberimiz Y0kmu$
öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDayım ya$amaK içiN seßéßim yoKNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaöLmeK içiNsé çokK

Kaybetme Kendini __ Kendi Renqini __ ßari Sen SoLma __ heryer SİYAH

☆ İçimDé aCıNick-İmza {Dew arsiv} Virgs İçimdé KinNick-İmza {Dew arsiv} VirgsİçimDé İncé İncé ÇûRûtén ßir SıZı ☆
Nick-İmza {Dew arsiv} 1122602djc0jh9xjz Dûşûnmék Kâr EtmiyorNick-İmza {Dew arsiv} VirgsAkLımLâ ÇözémiyoruM
Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta ßékLéyémiyoruM Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Zâmân DeniLén iLâç
AşıRı DozDân GöTûrûr mû İnSânı? Nick-İmza {Dew arsiv} 1122602djc0jh9xjz

Ölümün göbek adı olsa da ”yokluğun”…
İşini çok iyi biliyor zalim sessizlik…

Lâkin çok temiz koyuyor bu bedene sensizlik…

íLĸ Ďëƒã ãŷäĝIма каDая GёĹĎїи
DаHа ÖйČē aĜLäяKзи ĠŏЯмємї$τїм sєиї
ßа$ ućuмDа DuяDuи
őżLεDїĝiиi ЅÖЧLзđiлNick-İmza {Dew arsiv} Virgsćêŵâр vёяёмзdїм
ьıяактιĝıл ġÜLLэяї KоKLаУамаDıм
Vз Ѕеи ģїDeяKёи аУаğа KaLKıp
УοLcu eDэмeDїм
Kusuяа ßаKмa!
Dύи GeCe ôLмü$TüMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

ben o öpünce prens-prenses olan cinsten kurbaa deilimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaküçükken başıma bi cadı da gelmedi bildiğim kadarıyla Nick-İmza {Dew arsiv} Delu

İnsanlaşmış hayvanları severim ama hayvanlaşmış insanları sevmem!!!
*1 kişi severse:hasret 2 kişi severse:saadet 3 kişi severse:cinayet olur!!!
*Papa öldü Hıristiyan oldunuz hrant dink öldü ermeni oldunuz dua edinde Bülent Ersoy ölmesin!!!
*Aşk damarlarımda gezen bir etki ben aşık olmam benim ki sadece etkiye tepki!!!
ÖyLe yüreKteN sevioRsaN akLı ba$ıNdaN atacaKsıN kiMİ yaNında arıYorsaN öNce içiNde buLacKsıNNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Senden güneşi istemedim
Yıldızları topla demedim
Sadece beni sev dedim
Seni Seviyorum……Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta??

CEBİMDE ESRAR GİDİYORUM KUMARA
DÜNYAYI KAYBETTİM GÜLÜŞÜN 10 NUMARA
RESMİNİ ASTIM DUVARA
BASTIKÇA SARARIM BİR CİGARA………Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Bєηi qöяüηCє 'мαşαℓℓαн' dєNick-İmza {Dew arsiv} Virgs çOк iѕтiуOѕαη ' iηşαℓℓαн ' dє Nick-İmza {Dew arsiv} Ap

ArqaMdaN qOnUşaAnLaR ArqaMda TaqıLmAya DeVaM…AhiAhii…XD

<3
<3
<3
<3

xX ChéLLéKé RéHéCéLLé ¿ Nick-İmza {Dew arsiv} L12

chiŁéké$h coŁiq »

éyy Aşk GéLdiysén Üç Kéré Wur

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ımaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

* xX déиqésizZ Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ∂éηgéѕιzιмм Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs çıℓgıηıмм Nick-İmza {Dew arsiv} Virgsυкαℓαуıмм Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє « Nick-İmza {Dew arsiv} Dbd

$u$ pRénsés ; kaPan içiné Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Kus pRénsés ; haykıR néfRéTiniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Git pRénsés ; yok oL ßu Dünyadan Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Çékmé Dünyanın KâhRını Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

ßarßié kıS déiLim aMa HaRßi Kıs^m Nick-İmza {Dew arsiv} Aa xD
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

KayßeTtim ßuqüN kenDimiNick-İmza {Dew arsiv} Virgs HükümSüzDür !
SoNu yoK ßuNunNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ßoşLukLarDan ßoşLuk ßeqenDim Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
VazqeçTim ßuqün HerşeyDen haLsiz Şu kaLßim Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
KaN revaN içinDe Hep kanamaZ deNen yerLerim Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

muTLu muyDuk Kie ? [ saDe ] NefesS aLdık Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta !

---Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarlar---

SevmEq ÖlmEq DemeKtiR BncE
BndE SevMişTim ÖlmeDeN ÖnCeeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

<3 WarLığıM HisSediLmEyeßiLir aMa YokLuğuM KoyaRNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Hyt nie böle acımasızz?Nick-İmza {Dew arsiv} Frown

YaŞamaK isTemiOrM!!!

Nick-İmza {Dew arsiv} Bl8

ersin in selamı var
- hangi ersin?
allah belanı versin
Nick-İmza {Dew arsiv} Bj

Bu elmalar bize bişey mi anlatmaya çalışıyo Newton abiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Paranın ne önemi varNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Mühim olan miktarıNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

kendini kandırma kızım!
ne sanıyorsun sen hayatı?
pembe bir elbisemi?
bıkmadın mı hayata pembe gözlüklerle bakmaktanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
yada polyannacılık oynamaktan
geçmio işte acılar!
kaç kez anlatıcam sana
bu işler internet bağlantına benzer
bi koparsa kalırsın ortadaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ne o küçük hanım niçin bu yaşlar_??
ağlama palyaço makyajın akarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!!!

Bence Dha qeç oLup YoruLmaDan Deli qBi üzüLüP zoR oLmadan Bize VeriLen Huzur BozuLmadan Dön Ne oLur !!

derlerki bir yerden sonra
acımaz daha fazlaa
zaten aşk kötü bir şaka
anlamaya çalışma
her güzel şey bitermiş
aşk nedensiz sevmekmiş

Baştan alsak bu filmi
Ağır cekimde izlesek sindireblsek Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

hayaLLerim waRdı benimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ummadığım zamnlarda çıkaN Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

sensiz dü$Ler gördüğüm anLAr vardı benimmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
sensiz geceLeri yaLnız kaldığımdaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

a$kNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
sen neLEre değersin !!

geceLeriuykusuz bırakan Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs teLefonllar çaLdımı o mu diye
heycanLanan yüRekNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
A$kNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
sen neLEre değersin !!

Nick-İmza {Dew arsiv} 111200vp4jx4nk4

Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1Sesi ac ! Muzigi HissetNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1Önce feLsefesini öğren

Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1Nick-İmza {Dew arsiv} 2u3xet1sOnra tarzını Yarat !

[center]BiLemedİm dü$LeRİn bu kadaR koRkak eLLeRİmden uzak oLduğunu

[center]Nick-İmza {Dew arsiv} 85la8
( ѕen dσумαdιn уιкιLιşLαяιмα )

кαLLeşLiigiinLe уüz уüze geLdiigiinde …αуnαуα вαкαмαуαcαк zαмαnLαя σкαdαя уαkιnкiiNick-İmza {Dew arsiv} TATLIIIIIIIIIII6

кαç gece нαукιяdιм кαç gece уαLναяdιм ؟? кαç gece dυумαdιn нαукιяdιм ραяçαLαndιм giiтмe*

Nick-İmza {Dew arsiv} Rainyx8ѕen нiiç вiiLмeуeceкѕiin …geceLeяii ѕαnα αgLαdιgιмιNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

кöя σLαѕι gözLeяiin вαкdιмι ιşιL ιşιL σnα dα?!

nαѕιL Lαуiiк göяdün вenii ѕσуѕυz вiiя ѕeνdαуα؟!?

Nick-İmza {Dew arsiv} Cryli4
ѕözün ѕözümdü özün özümdüNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

ѕenden вαşкαѕι нαяαмdι вαnα вenden вαşкαѕι нαяαмdι ѕαnα*

gözLeяii υçυяυм кαdαя deяiinмiiуdii? кαуιρ мι σLdυn? вσgυLdυnмυ iiçiinde?!*

Nick-İmza {Dew arsiv} 277lb1ρLαnLαdιnмι ѕσgυк кαnLι вiiтiişiiмiizii ؟?

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} OpucukNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

içimden geç
içimi sil
artık özlemek istemiyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Yalnız kalmaktan korkmuyorum daNick-İmza {Dew arsiv} Virgs ya;
Canım ellerini tutmak isterse…

Şimdi yaşamak istemiyorNick-İmza {Dew arsiv} TATLIASKIMCILAR%20%2815%29

Seni istiyorum yanlızlığımaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qeLLNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaÇünküLer ßittiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta x$

[b]Yüreğimin çığlıklarını duymaz oldumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaArtık onlar normal geliyor alıştım </3

Bence sen de şimdi herkes gibisinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta x$

[center]вυ ѕöz ѕαηα ѕσn ѕözüм giiтмeLiiуiiм çσк üzgünüмNick-İmza {Dew arsiv} Love0045lc9Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

нiiѕѕeттiiя ѕeνdiigiiniiNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!!
Nick-İmza {Dew arsiv} 284ik4

[b]]( dαѕ кαLтe Liieвen )]

[b]ѕαnмαкii ѕenѕiiz мυтLυуυм ѕαnмαкii уαşιуσяυмNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! ѕenѕiiz вen вυяαLαяdα dυяαмιуσяυмNick-İmza {Dew arsiv} OOOOOOOOO1 [/b]

[b][b]σgLυnυz eмiin eLLeяdeNick-İmza {Dew arsiv} Nokta![/b][/b]

[b][b]вeLкii güLeceк вυѕefeя …вeLкii döneceк тeяѕiine …вeLкii ѕeνeceк вυdefαNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! кαdeя αdιnι вeLкii кσуdυм* [/b][/b]

[b][b][b]уσυя ѕσn iiѕ iin gd нαndѕNick-İmza {Dew arsiv} Hk2cs3pg9*[/b][/b][/b]

[b](Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} SmileNick-İmza {Dew arsiv} Nokta)[/b]
[/b]
[/center]
[/center]
[/center]
[/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:40 am

şarkılar hayat kadar uzun
güneşle battı tüm yüzüm sebepsiz oynar toyluğumda ruhum

Nick-İmza {Dew arsiv} Emkulouof1Kalbin kalıbı siyah fakat iç tarafları biraz pembe
Gözler özünü göremez lakin çekilmiş siyah bir perde
Mutluluk denen şey anlatıldığı kadar saydam mıdır ?
Gözler kalbi kandırır her gülücük biraz sahteNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Emkulouof1Oysa bir umuttu heP
qönLü besLeyen
dayan yüReqim diyenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

bedenim küçük belkiNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ama ruhum çok büyüdüNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
yaşadıım acılarla büyüdüm benNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

sEn ßunu zaten ßiLiy0rdun
her qün her qÜn a$kı yeNy ßastan yazdım
ßeLki kaNım ßo$a aktı
ßeLki kırMızı ßir kurDeLeydi kaNım

Nick-İmza {Dew arsiv} Y305nd305ssnaayy1ge1tp0

s0n ßeyaz qÜLümde soLdu
s0n iyiLiği yaptIm

Nerde kendini bilmez çocuklar
Bir sabah öylece çekip gittiler
Çınladı alkışlar kör sokaklarda
Yankısı kime kaldı Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Sen Hep Daha Once Opulmus Dudaklardan Kendıne Aıt Sevgı Cumlelerı BekledınNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!

sevdiqin sever sen qiBi bi baskasını
seN sevdiqini seversin
Sewdiqin Bi baskasınıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHayaLLérimizi yıkayacak uzun / miskin uykuLar qérékNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Bémbeyaz buLutLar ve / Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
✖️ Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHiç büyüméyécéğimiz bir dünya qérékNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ✖️

hİÇ Bİr AŞk ''Şu GÜn Bİtér'' Dİye BaŞLamazNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
AŞk SÖzLéŞméLéré BaĞLanamazNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

AsıĿı kâĿır qôzĿérimdé bir pérdé Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs hép séni oynâyân qôrûntûĿérĿé Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

MasaLLar bittiğinde gökten üç eLma düşerNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Payıma bir eLma düşmesi diLeğiyleNick-İmza {Dew arsiv} Virgs bu masaLın sonundaNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
MasaL kahramanıma iyi uykuLarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Şimdi seninim ve böyle kalmak çok hoşuma gidiyorNick-İmza {Dew arsiv} Smieljej

seni sevmenin bedeli miydi yaLnızlık???Nick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLIIIIIIII

Hîç Bîşéîm Yock Séndén Bâşkâ Yânî Ölésîyé ZéngînîmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

kmséé srmadnNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktakaybLsam glgémdéNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktahér$éi unudsamNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta döNérmiim qériyé?

[SIZE=2]ßazєи đur đєmєĸ qєLiyo hayata içimđєи đicєĸ o ĸadar çoĸ Şєy warĸєи !Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Sen YoksanNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Bi baskası waaR ! Nick-İmza {Dew arsiv} Yes

tarihe karıştı şimdi yeminim
biranda unuttum seni
içimde senin için yok bile kinim
bence şimdi sende herkez gibisin!

yaLan insanLarı kaaLe aLmadan saDece susmaq isDioRmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLIIIIIIII

şımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! ßen zoR oLanLaRdanımNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

¹º§µz ølмªzNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Sonsuz uçurumLardaki çiçekLere dokunamazsınkiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
OnLara dokunamayacağın gibiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Ruhum a da GözyaşLarımada dokunamazsın çünkü
Sen eLini attığın her şeyi kirletiyorsunNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

кımınĿε dans εττıqınıze dıккaτ εdın ;
coк кısının τopuqu кırıĿdıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[ √ ]

♀● Yanmakta güzeldir bazenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaYakan değerliyse !
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:40 am

$єутαη σηυη уєяιηι αℓıякєη
çıqℓıкℓαяıηı ∂υуυσяυм σ мαѕυм

ѕαƒℓııη кαяαяıσ
ıçм
αωıηα qι∂єη уıℓαη qιßу уαωαş ωє
ѕιηѕι¢єNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
нαуαтıη вα$ıη∂αукєη gü¢üмü
кαуßєтмєкNick-İmza {Dew arsiv} Virgs уιтιρ qιтмєк
кιмѕєηιηυмяυη∂α ∂єιℓ вιℓισяυм ßυ
уüѕ∂єη нєвιηιѕ∂єη ηєƒяєт
є∂ισяυм!!!

Ne kaybetmeler buldum ben
Bir elim bile kayıp qitti ötekinden
Her şehre bir çakıl taşı fırlattım
Aslında hiç olmayan denizimden
Bir film şeridi qibi qeçiyorum şimdi
olmayanlarımın içinden
Çok isteyince oluyordu hani!
Söyle nerdesinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
Hiç qelmeyen?Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

bugün yaptı yapacağını hayatNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
girdi şeytan yine içime
ben yine siyahlarda
elveda demekte
zorlanan saçma bir insan!!
Saol hayat hep aynı şeyi
hatırlatıosun banaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

S€nMiyDin o HayaTımın
ßa$ RoLünü veRdiim
ßeceRiksiz FigüRan
Üzgünüm ArTıq
MasaLLara İnanmıorUmm!
sh€nDen ßir kaHraman çıkarTamamm!

YOl kenArIna SaVrulMuş YaPrakLaR GibiyiM Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsYALNIZIMMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} EKLER

``Bir sinek kadar mutlu olmak vardıNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Mutluluk diye bir düşünce olmasaydıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Eğer düşünceyse yaşamNick-İmza {Dew arsiv} Virgs güçse ve soluksa ve yokluğu ölümse düşünceninNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Öyleyse mutlu bir sineğimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

İster yaşayayım ister öleyim(!) ``

Sen tutunabilir misin karşılıksızNick-İmza {Dew arsiv} Virgs cepleri boş aşkıma?Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta?

ellerimle bogazımı sıkıyorNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Nefesimi kesip kendimi intihar ediyor
Gözlerimle kendi cinayetime ağlıyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
kendi mezarını kazan bir ölü eli oluyor ellerimNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
kendi cinayetinde mechul bir katilimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} KartOh beNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Hadi BeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Vay beNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Yürü BeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Ben bir yatak oLsayDım
Oh beNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Hadi BeNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Vay beNick-İmza {Dew arsiv} Virgs hep senLe uyusayDımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} ASKIMTATLI%20%2812%29 Nick-İmza {Dew arsiv} Biggrin
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:41 am

yAşAmAk LAzIm öLEsiyENick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta biR o kAdAR öyLEsiNENick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Hayallerde boğulmayı dilerken
Cenaze törenimi seyretmekteyim
Gerçeğin orta yerine düşerken bile
Sevgimiydi bilmemekteyimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

нαуαт ѕєиιиℓє güzєℓ " Ċαήıмıή ìςí '' ѕα∂є¢є ѕєиιиℓєNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Ben Bir ÖLüme Gülerim Bir GÜLÜME ÖlürümNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Yönetici Admin

ßeLki sevMEdin beNi ama Tanımadan yarqıLamaNick-İmza {Dew arsiv} Smile

Süslenmesine gerek yokNick-İmza {Dew arsiv} NoktaBu kadar sanırım yaşamımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

siyah hér zamn öLümü çağrIştIrmIyordu ruhumuzaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta çünkü bİLİyorduk her karanLIk yélkén açacaktı bİr aydInLIğaaaaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!</3

Sonsuz kardeşLiği fısıLdadık biZ birbirimizeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ßeraßeR güLüyoRuzNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaßeraßer ağLAdığımzz gißiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta*

Nick-İmza {Dew arsiv} Hypnosx4av7

Canım yanıyor bazenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Büyümek diyorlar bunaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Söylenmeyen ne varsaNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
Gözyaşlarımda gizliNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

BakışLarın biLekLerimi kestiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
koLLarımdan akan kanLarNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
gözLerimden akan yaşLarNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
soL tarafımda küçük ßi çarpınTıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
hePsi 3 harfLik 2 keLime içinNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} 4351gp3

[Şu aralar avuçlarımın içini gıdıklayıp
Gülmemi sağlayan Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Evet ^^ Mutluluk Dediginiz $ey Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta]

Nick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0Nick-İmza {Dew arsiv} Bfnf5zNick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0Nick-İmza {Dew arsiv} Bfnf5zNick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0
Kâç YâşIndâ Sévdim ßén ßu YâLnızLığı?Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Hângi Yürék Öncüsü OLdu £zinç TâşkınLıkLârImIn?Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
ßânâ Düşén Artık SusmâktIr Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
TopLâmIndân TaşIyorum İç AcıLârImIn

Nick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0Nick-İmza {Dew arsiv} Bfnf5zNick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0Nick-İmza {Dew arsiv} Bfnf5zNick-İmza {Dew arsiv} 2rcbju0

- kim inanıR aŞqına yüSüne ßi ßaqSanaaaa xD

- aŞqınıda aL qit Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta !

- ßu defa ŞanSım hiÇh qüLmediii Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

- kaLßimde eRiyip qittiinnn Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

- koŞŞŞ zamanı yakaLaa (x

- ßeni kuşatan anıLarımı topLadım ßirer ßirer Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsNick-İmza {Dew arsiv} Virgs sattım ßir esKiciyee !

- herŞey küÇük ßi yaLanLa ßaşLadı !

- kiRLettin heRşeyiiiiiii x!

- wah wahh hanimiŞŞ ßenim koca ßeßeimmm (x

- wefaSız ßir kaLße sapLandı diee Nick-İmza {Dew arsiv} VirgsNick-İmza {Dew arsiv} Virgs çıkaRıp qönLümüü ataSım qeLiyoR Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

- sensin ßenim ekSik yanımm * !

- haykıRıyoRumm duymasandaa `` dönmenn Lazımmmm `` ! )x

- akLım eRmez qidiŞine Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

- ßeni ßenden aLır senin sözLerinNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta ßiri ßiter ötekisi deRt oLurNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta x(

- qeL qör ßeni Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta ! eSkiden " eseR
" yok Şmdi Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

- ßu kaLp yaRdan kovuLdu Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

- eSki unutuLur Nick-İmza {Dew arsiv} Virgs yeniSi ßuLunuR (;

- unut onu qitSin Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta *

Ey aşk esintisi!!
SerinLet Yanan yüreğimi;GönLüme DoL!!

Ayrılığa Sözüm VarNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaUnutmayacağım SeniNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Aşkın Yarısı YüzünNick-İmza {Dew arsiv} Virgs Diğer Yarısı da Hüzündür ÇocukNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mutlu sonla biten masallarım olmadıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
hiç benimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Hep hüznle bitenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Bazende biterken başlayan hikayelermNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
olduNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta sabah doğan güneşin yerineNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
hep batan güneşimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktagecelerim olduNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
masallarda hep asıl kız sevilirkenNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
üşüyen bnm ellrm olduNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Ssssj7yk1yg5df7hd4 [b]**hayat öyLe biR oyunKiiNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktaoynarken oyunCaq oLdum**ßiR iyiLiq yab banaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktafazLaLıqSam hayatınDa yaLanDan oLucaqSa hiç oLmasn bırak bny geri bana (!) **kendmde deyiLim bu ara (!)
Nick-İmza {Dew arsiv} Ssssj7yk1yg5df7hd4

Nick-İmza {Dew arsiv} 35m0baxmm3

bnm ez!yeT!m k€nd!m€Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaorTaq oLmaq isTemiosanNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktabb

Séndén Adam OLmas Ama Sénsis Dé OLmasNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta[ÜnLém]

]†[Üser!mdeq! LaneT! Sew!oOrum]†[

† έmo qirL's | aNti PoP | †

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta ]

UmuT eTmekten vazGeçmedikteN sonRa yıkıLmaz insaNNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

AŞK arada sırada güler yüzüne ama sana güldüğünde sevgilim bilki senin az ötendeyim

Dikkatimi çekmes KimseNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaDikkat ederim işime qeLirse !

sen vodafone gibi heryerde anı yaşarken ben turkcell gibi seni heryerde çekemem

Miş'Li Geç'Miş'te KaLdı SewdamNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belkiNick-İmza {Dew arsiv} Virgsgözler dalıp giderkenNick-İmza {Dew arsiv} Virgs yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkideNick-İmza {Dew arsiv} Virgsbelki belkilerle dolu bir hayattı bu…Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Ben SensizdimNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta! akşamın yaklaştığı saatlerdeNick-İmza {Dew arsiv} Nokta kahrolursun görme ağladığımıNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımıNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmazNick-İmza {Dew arsiv} Nokta Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmezNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

[b]bir kuğunun eflatun boynu gibi
uzaktan bakıyorsun hatırama
benim olmayacaksan eğer boyama saçlarını siyahaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Ah olaydım gözünde yaşNick-İmza {Dew arsiv} Virgs fikrinde telaşNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Düşünce suçunNick-İmza {Dew arsiv} Virgs beraatin olaydımNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Gecenin KaranLığında
ßir Sinema saLonu Gibi Uzanan ŞehiRden Gitmek Düşer Payıma
Çıkış Kapısı Diye ßakıyorum Nicedir GökdeLenLerin TepeSinde yaNan
Kırmızı IşıkLara

Nick-İmza {Dew arsiv} Fk9m2s
[/b][/b]

[b][b]özℓємєктє вιттι αятıк вєи ѕєиѕιz∂є уαşαяıмNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!!๏̯͡๏)
[/b][/b]
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:42 am

qeri dönmeni çok isterdim
deLi qibi sewdim Lan seni !

özLermisin benim kadar ?

sevemedim
roL yaptım
belki iyi bir oyuncu deqiLim (;

hayatta iLk kez qözLerim doLduu
emin oL dön bak iLk kez aqLıorumNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Pismanım affet beni !

Naşın qözümün önünde
aynı odada soLurken

şmdi nerdesin ?

dostluqa deqer biçiLmezmiş
qeç anLadım
PişmanıımmmmNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

└ :-* ┘[♥]dнbłэ_کнэĸэя[♥]█

█ßдЯĩž_پҜдŁд█◙◙◙◘◘◘▌►(isiM)◄▌◙◙◙◘◘◘█►Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta◄█

◄●╪βҸП╢══════►●•●ﮚΣﮚﮚÌŽ__ζſБŁ1Ќ●•●◄╬███

►¯|¯ξhŁ!ҚξŁ!_

█▬▬▬▬▬▬◙√∕◙◄ΛƒΛ¢ΛÑ_W£L£&ETH; ►◙√∕◙▬▬▬▬▬▬■

►┼קλکЂΔףּŁµ•βΔэβч┘lI►(isim)◄┘×__†0₣₣ί₣ђэ•◄█

cîЙďŘ飣Λ_

●ßş4

¯|¯ΛҜŁĺ†Cĺ_

╔►__ПéFЯé†i_ßéگŁéЯ_iÇiмDéҚi_ßiЯ_ÇÇuҚ◄╝

▓╚вθqцЯ┼ŁξΠŁĩ▪קЦĎīΠпҚ╗▓

●ЙΞ₣ΞکỈکỈЙ

ЪҸП╚_●DΛПD!q_pЯєПzєZ_ _♥●_Я0Cc0_$héqéЯ!m_ _

╫█►Ŵдм¶!®◄█©

†ђé_мλ∩†λя

xNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaHaΨaτ_zέђiЯNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Noktax

*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Paz Nis. 05, 2009 12:42 am

Ömrüm geçti bir çiçeğe benzemekle
Hangi hayat süslendi senin için bu kadar?

Dağıldı bakNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
derlenip toplanmış 'dağılmalarım' Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

"gökyüzü gibi şu çocukluk
hiç bir yere gitmiyor"Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} VirgsNick-İmza {Dew arsiv} Virgs

Sen "PAZLıMıN" eksik olan parçasısınNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Gittikçe dibe çöküyorumNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
SessizNick-İmza {Dew arsiv} NoktaçağresizNick-İmza {Dew arsiv} NoktayavaşcaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
zehir dolanıyor damarlarımda çokcaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
bitkin bi halde bekliyorum ölümümüNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

αℓ αятιк тüм нσѕ¢αкαℓℓαя ѕєηιη σℓѕυη!

Şehri terkediyorum hesap lütfen!!!

Hayat klasik seninkisi dramatikNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} M10

Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Ya$amaYacaqım Dérqen Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaSén Çıktın kaR$ıma

LanédLénmishLéRin én LanéDiyMNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Das1z

duvardaki reSmiN ßiLeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

qeri dönmez ßekLeme diyor !

sensizLik kanıma karıştı Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta
Gücüm kaLmadı komadayımNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

¢îkølata diSlerimi hâyât düSlerimi ¢ûrûttû Nick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} Kwav70

Beynindeki topiklerin mozaikleri tamamlandımı ¿ (Nick-İmza {Dew arsiv} Nokta

gidersen uçurum çiçekleri açar kalbimde
kimi zamanlar olur sevgilim
iki bıçak bile yetmez bir tek ölümeNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta!

Garip bir hale döndük sarardı rengimizNick-İmza {Dew arsiv} Virgs
Ne ilgimiz kalırdı geride ne halimizNick-İmza {Dew arsiv} NoktaNick-İmza {Dew arsiv} Nokta

Nick-İmza {Dew arsiv} %21_%2834%29~21

bén biLmém anném biLir xD
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics