üçnoktabir

Join the forum, it's quick and easy

üçnoktabir

üçnoktabir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick&İmza âRşivi - Her Çeşit Nick&İmza (:

2 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Nick&İmza âRşivi - Her Çeşit Nick&İmza (: - Sayfa 2 Empty Geri: Nick&İmza âRşivi - Her Çeşit Nick&İmza (:

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 5:31 pm

Attığımız her adım senkronize (:

Sayfalarca yazdım sizi
Sonra buruşturup attım hepinizi

Ne sahibim ol ne de benim

uykusuz geCeyLe a$Ka daL tam oRtasında uyuyakaL

ACı SOn !

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIR,NEFESİN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMİŞİM SENİ,FARKETMEMİŞİM MEĞERSE!!!

Güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla yürü,kıymetli olanın da yanında kal!!

DENİZLERİ SEVİYOSAN DALGALARIDA SEVECEKSİN,SEVİLMEK İSTİYOSAN ÖNCE SEVMEYİ BİLECEKSİN,KORKARAK YAŞIYORSAN YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİN!!!

İnce sızım kalp hırsızım,beni benden aldın imkansızım,ağlasam inlesem ne fayda,nasıl olsa ben hep haksızım!!

SENİ SEVME ÇABAM ADINI SAHİLDEKİ KUMLARA YAZMA UĞRAŞIMDI,DALGALARIN HER SEFERİNDE SİLDİĞİ,BENİMSE YILMADAN DENEDİĞİMM!!

Gönlüm aşk deryasında sürüklenen bir saldı,senin eşsiz varlığın tutunduğum tek daldı,sevmek güzel şeydir sevilmekte onun kadar,sevipte sevilmemek varya acıdır ölüm kadar!!!

BİR SIRRIM VAR KİMSEYE SÖYLEYEMEDİĞİM,BİR ALLAH BİRDE BEN,BİRİ DAHA BİLSİN İSTİYORUM,ODA SEN BİLMEM SAKLAYABİLİRMİSİN,SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM!!!!!!!!!

Acı veriyor yeni baştan sevmesi,ama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor!!!

SEVERSEM SONUNA KADAR SEVERİM,SİLERSEM MAHŞERE KADAR SİLERİM,SEVENİ BAŞTACI SEVMEYENİ YOLCU SAYARIM,ŞİMDİ SÖYLE İTİRAZIN VAR MI SENİ SEVİYORUM!!

Unuttuklarını anımsa,kaybettiysen ara,özlediysen git bul,kırdıysan af dile,kırıldıysan affet,çünkü hayat çok kısaaa!!!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Nick&İmza âRşivi - Her Çeşit Nick&İmza (: - Sayfa 2 Empty Geri: Nick&İmza âRşivi - Her Çeşit Nick&İmza (:

NE ÇOK SEVDİM ANLATAMAM,GECEM SENSİZ ZOR YATAMAM,BELKİ SANA ANLATAMAM,AMA SANA AŞIĞIM AŞIK

Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur

UMUTLARIN BİTTİĞİ YERİM,AŞKI İÇİME GÖMERİM,AYAKTA DURMAYA HALİM YOK,YİNE DE KOŞABİLİRİM

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca,sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca!

GELSEDE EN ACI SÖZLER DİLİME,ÇIKACAK SANIRIM BİRKAÇ KELİME,BİR ALEV HALDE DÜŞTÜN ELİME

Yalvarırım dön (diyeceğimi mi sandın);sensiz yapamam (gibi mi geliyo sana);sensiz ölürüm(desem yalan olur);çünkü SENİ SEVMİYORUMMM!!!

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer Geçici ßu ayrıLık ßir rüya farzet Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana !!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oyna dığı nZar DeiLßiLmeLisin
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

qanqa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

seNdeydi haTa !.. şeRefsizliqTi soN moDa !..

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ?. .

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh!..

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz.

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta "Ödünçtün" !!

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

umudumda kaL umRumda oL !..

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !..

qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR... aLmıoRsa Hady SiktiR qit Kendini GezdiR...

süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....

KimiNe ßurda Kimine Yoqh! . .

kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.

öLüoRum soN biR kez seNi sevioRum deseNe !

aRtıqh qiTme demiYcem iYice hazıRsıN bu seFeR
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.

yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım biR daHa asLa senLe oLmuyacaqhh..

beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN..

seNiN HawaNıN oLduqu yeRDe ßeNiM rüsqaRıM YeTeR SeNiN cıRPıNıP WaR oLmaYa caLıştıqıN yeRDe ßeNiM $eKLiM yeTeR.

ßu aşk bitti burda ARtık elveda..
beni merak edipte sakın kafana Taqma mutluum snden uzaqlarda
Adı VijdansıZ qerisini sorma...

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.

mutluluq yürekli olana yakıŞır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir...

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK ...

Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken ..

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

Bir kez olsun gelmez misin? Görmemezlikten...

Uyan! Uyumak için önünde sonsuzluk var.

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ….!!!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

HeR Söze VeReceK CEvABım VaR…Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı….!!!

*Há¥áT ¥íÑé…; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ… qéLí$Mé ; úMíT§íZ…§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. ‘

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*””Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM””

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

*< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

kaH çıqaRım qökyüZüNé seyreDérim aLémi,kaH inéRim yeRyüZüNé seyReDér aLém ßeNi.

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN =)

ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından NoNeq Çarş. Nis. 01, 2009 1:09 pm

güzelller saol
NoNeq
NoNeq
Süper AdmiN
Süper  AdmiN

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics