üçnoktabir

Join the forum, it's quick and easy

üçnoktabir

üçnoktabir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv)

2 posters

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Empty Geri: Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv)

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 7:34 pm

qaLbyM iLdihaP saLqıLr..heR saRsınTıda seVqiM miqRoB qaBar..!

pHeNm üMidLeriM qeLebeNqLer qDr yaShaaR..(x

SenY SaNa aNLaTaMaM qeSiN qafAyı YeRsiN...

saLLasaM eLiyMy buLruM eLLysNy baNa ebeN biLe hasDa sHen düShüN qeriSyNyy

Ashq quM saaDy qiByDir qaLp doLarqeN beiN boShaLııR

AsHqıN foRmüLü= **** x ****² x ****³-½ ½+[(**** x ****²) - (**** - ****+½)³]²**** x ****²x ****³-½ ½+ a*q Taa ...

bıROCKın pheny ArEtıqh büyüMAKE İS THE ME YOURom

seFdiM oNu neDnsiZ..seFmeDy şeRefSis..aMa biS qaLdırDııMıS qöDü inDirMesiNiDe biLriSs...

Bi yeiNiMi qeSdiN ajaBA miSs qiBy hıAr qoqDudaa

NeeDe eSqi aShqLar şiMdy meCnuN qüPeLy LeyLa qaŞar...

öDüNç meLeNq qaNadLaRımLa uçaRqeN Phen..eLimY Dud..qoRqarıM düShmeqhDen

qeNdiNiSy Daa Çhoq düŞüRmeiN..quRuruN wE faRqıN faaSa saDn muHattaBıMsıNn

diBe vuRduuSaqh nooLmusH eLbeT çıqaRıs..1 qüN fAa 1 qün yoquS..qRaLıqhMısH haaDLar..!

3 yaNNısHıM 1 doqRuMLa çeqDy qiDDy.. büDn hiqaEm burada biDDy..

*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Empty Geri: Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv)

кöşєуι ∂öηѕєм öℓüм ∂üz gιтѕєм нαуαт göℓgєℓєя ιçιη∂єуιм

кöşєאเ ๔öภรє๓ ölü๓ ๔üz ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮölﻮєlєг เçเภ๔єאเ๓

๓єђ๓єt ๔ยlкค๔เг

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαzEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!
Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta
вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıмEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαzEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓєEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υкEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιηEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмαEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυzEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιяEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υкEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

Msn nickiniz renkli olsun
artık nickleriniz rengarenk olucakEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta
Bu içerik sayesinde msndeki nickinizi renkli sekillerde ifade edebilirsiniz
Tek yapmanız gereken asagıda bulunan kodları msn nickinizin önüne yazmakEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta Artık nickleriniz renkli
Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 NoktaEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Nokta
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

kaderi düşün yaptıklarını sonra?? git ve agla

ßır DamLa qözYa$ı DeniZde KayboLur uNuTuruM ßen Her$eyi aCı Çekmek mi ? ah kimin umrunda sadece kendımı ıstıyorum ben yanmaz yuregım bu sekılde

Rüzqar aLır qöTürür ßeni Sonsuz karanLıqa Canım yaNar ÇıqLıkLarLa ama HiÇ aCı yoK üzMeZ ßeni aqLamak aLı$mı$ ßedeNim SonuÇta

KaranLık şart KoşMuş yaLnızLıqı ßana aYnama ßakTım Yine Kimse yoK ßi kız Sadece we bikaç Su DamLası DöküLür YeRe Kan KıRmıZı Kan SoqukTa Kimin umRumDa

Sen Sustun ßen aqLadım ,aqLadıkça iÇim aCıDı wee KaRaR werDim qözyaşLarım heLaL deiL sana __hakkımı aLacaqım__

ßuqun Oturdum ÖLümü Düşündümm Daa 16 sında we Hayat ßöLe qüselken

YokLuqumLa ii qeçinmeye bahh warLıqım bi daa Asla Senle oLmayacakk

YakLaşabileceqini Sandıqın kdr uzaqımdasın hhss Sana mı KaLdım !!!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 11

var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 15306_confused1_1

İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE!!! ,Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 15306_confused1_1
kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Icon_sorry

YaLnızLık ßi qerekSinimDİR Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Imgcray

ßırakın KanLarım Dursun Yerde qüç aLıyorum onLardan Sadece Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Icon_sorry

Kesersin ßiLekLerin kesiLmez işte o zmn anLarsın iki Kere ÖLünmez ! ! !

ELini wermiyor HaYat

ÇocukLuqumda Korktuqum o YaLnızLıqa a$ıqım $imdi

MutLuLuk NoTaLarını Duyamıorum Artık
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 7:35 pm

**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d
erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır
acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir
yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…
^^ hérséЧ b0mb0q … wé yiné kimsé y0q..!!
BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh
ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış
aşqq her daqqa qıwırırr .. <3
taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!
en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!
Lคภєtlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]
darĸneѕѕ qυenCн…
×●×●×эѕяђaяħєйqűѕ змǿ×●×●×
HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor
Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk
Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al
Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???
HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe…
Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:
O melek yüzün, benim güleryüzüm.
Şimdi geçmişim hüzün, sensiz yaşanmış her bir gün…
Senden başka, artık düşemem aşka.
dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq
SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR………
aLoNe DaNcEr PuPpEt
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa ***** éDD..!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®️åñ£ı|{£å®️Då øLåñ §ëñ§îZLîğë ®️µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum aN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kaLacak . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

YakLa$Ma UZakLa$ DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

gozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yeniden ba$Ladı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..
Yéni ßiR SaYfA AçTıM KeNdiMe içinDe SeN YoKsUn,KaLbim HaYvAnAT ßaHçEsi DeĞiL Ki içinDe KöPeKLeR OLsUn...
SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ßυ ƒαηι ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιк тєк gι∂єяιz, ßιzι 3 кυяυşα ѕαтαηℓαяı ßιz ßєℓєşє νєяιяιz !
нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη кızıуıм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

ѕєη кαℓвιмє gιяєη уαѕαк ѕєν∂α кυяşυηυѕυη.уα ѕєηι σяα∂α вıяαкα¢αкℓαя вєηιм σℓα¢αкѕıη уα ∂α ѕєηι çıкαяıякєη ¢αηıмı αℓ¢αкℓαя ѕσηυм σℓα¢αкѕıη.

düηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη..
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Yok,Bu kez bakmayacgm ,
Rahat ol sarıLmycgmda
Ama N'olur cevabını söyle ve git
Senin kadar dayanıkLı olamycgm icin git
Vazgecesinki vazgeciLmez olasın

Artıq kapıyı çalan ben deilim anne ruhuma ba$kası girdi dünya'nın son günü gibiydi sankHi tüm dokunduklarım
eriyip gitti Artıq o küçüq cocuq deilim anne içime bir canavar yerleşt!! !

ArKaMDaN KoNu$aN ÖnÜNDeN YeSiNnN ^^

Sakın söyLeme! Bu da yaLan oLacak biLiyorum, herşeyiN yaLan!

zamanı gerie alabilrmsn?
hiç bişii olmamıs gibi dawRaNabiLiRmisN?

*DoğRuLarınız umRumda diiL

Tükendim artık
Sen yoktun hiç olmadın
Ben ağLadım sen güldün

Düşman mısın? Cok şeyimde
Eleştir yavrum var gücünle
Ama hırsım artıyo emin ol her sövdüqünde
At bakalım etrafta iftira dönüp dolaşıp
geldiğinde girecek onlar biyerine

Nє kimsєyє Kєndimizi Tanıtmak Gibi bir Dєrdimiz! Nєde Kimsєnin Bizi Tanıması Gibi bir Lüksü Vardır!

Korkmadan sevsek
Mutlu olur muyduk?
Sevmeyi bilsek
Kurtulur muyduk?

-Savunmasızım kanatlarının altında
ayrı bedenlerde aynı ruhu taşıoruz

Hatıralar hiç silinmiyor Hiç silemediğim gözlerin gibiYaşadıklarımız an be an aklımda, ne de güzel anlaşıyorduk, ne de çok uyumluyduk

Bir saray kurmuştuk düşten, masallarda bile olmayan, kurulmuştuk tahtına

Kus artık kalbiné batan iğnélérii

Bu yaraLar iyiLeşecek gby gözükmüor
Bu ask fazLa gerçek (!)

αzdαn αz çoktαn çok gider hα biri hα beşi (:

~ ben hαyαtımın yönünü belirliorum

pusuLαm ??

Yanlışlarıyla yaşamayı seviyo o^^

Sizi Takmak mı ? AEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 M08vt1 Düşüncє Kirliliğisiniz,Alaylı Gülüşlєrimin Nєdєnisiniz

ManaLara anLam yükLemek bu ara gerçekten çok zor (:

pissiniz temizLenmediniz
picsiniz deismediniz

qüzellîn 5 para eder mî kî bendekî aŞk oLmasa*

usLandm dqiştim, inan bttim o çılgın serseri kız gitti

ölümle yaşam aRasındaki inCe çizGide geçiP gidiyOr gençLiGim

Bir yanı TuraBir yanı yazıBir yanıda bana kalmış

son Bir Kez Ağla Bana Gözyaşın Sulara Karışsın

Vestiyer qibisin Takılmak İstiyorum J

Şimdi sen Bi Defol Sen qidince Huzur Gelecek okexD

Kiminin her şeyiyim kiminin Sahip Olamadığı tek Şeyim [!]

AşK DeDiğin NeDir Kie? HorMoneL TepKi

dudagıma geldikçe yaşlar anlamsızlaşıyorlar tek tek topluyorum gecenin koynundan damlaları bir çıglık kopuyor yüregimde

VarLıında yoqLuunun aRasında kaLmayacaım artıqq…sadece olmayacaksın…!!!

Yorgun Görünüyorsun,Biraz Uzan İstersen,Sever Gibi Yapma Artık,Daha Henüz Vakit Varken

SeneLeR dOlduRmuŞ GaMzeLerini
Ama gÖzleRine dOokunMamıŞ ' yAr '

AnLadım Ki sevGiLim!
Ne sevdiRdinNe Sevdin!

tüM sÖzLeRim KüsKün SanNa!

yAŞadıĞım En Büyük MutLuLuk<3
ÇektiĞim En büyüK AcıSın

ßiLiyorum kusursuz deqiLim ama qüLümseyebiLirim

hep düsünceqmiyim belqi bir qün bana dönceq die

coq deil sadece 1 qün yasamq için

!!! SuYun IhTimaLi YokTurDaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeMTsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$

[ Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı ]

her gülüşün bir ağlayşı vardır sevgilim unutma

Karışık bi insanımBni çözmeye kalkarsan kendın düğüm olrsn
Oyzden hrkez kendi dalgasına baksınOna buna sarmakla olmuo bu işlerSonunda kendın yanarsn

Sen giderken ben dönüyordun diyenler
Birgün beraber gideLimde kim önce dönüyor göreLim

akLını aLır eLine veririm , akLın eLindeykende yoL veririm güzeLim )

LaNét 0Lsun içiMdéki waDi séWqisiné

babam aqzı bozuq olandan haz edmez baba bu klez affed ama bunnarın hebsi aynı b*q !

coca cola reklamlarındaki penguen gibisinDört kapak versem gelir misin ??
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

özℓємℓєяιм ѕєѕѕιzz ∂єяιη∂єη . . .
ιçιмιz∂єqι αşк ѕσℓмα∂αη ηє∂єη вυ кσякυ вυ gözуαşı ؟
вυ “αуяıℓıq” вιя ∂є “нαѕяєт” çєкιℓмєz σℓ∂υυυ
вιя ιнтιмαℓ ναя∂ı σ ∂α ƒєℓαкєт σℓ∂υυ .(
gιтмєє gιтмєє gιтмє кαℓ вυ şєнιя∂єє
gιтмє уαя gιтмє уαzıк σℓυя вιzє

kàLbiné µzànàn bµ yøLdà ,bénS¡zS¡n àrtIk sén .. wàzqéCd¡m hér$éydén .ßeLki Kurduğumuz HayaLLer ßiter Diye, DüşLerde ßir Sen ßiriktirdim Yüreğime!
yikildim, yoruldum, varliginla tukendim.
KeLimeLerin ßûyûsûnde tıkanır yutkunamadığım en ßûyûk tutarsızLık. Yûreğimi ßin parçaya ayırıyør $imdinin içime vuran sancısı…
Yüregimdeki Yagmurlar döküLmeyin gönLümdeki acı döküLmedi ..
Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa…

…[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]…
UsanDım Bu HaLimDen..Niye YaşıyoRum Ki?FazLaYım ßu HayaTTa…!
Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! +
(arkadasının ismi)=»(f)You`ll Always Be My Best Friend!!(f)
√ Unuttum DêMèk ßìLé Hà+îRLâMâK+îR
rock’n coke qibisin Cadır KuraßiLirmiyim + ?
öLürümü Gördüm Dün..Top oynuyordu +_O
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..
Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,
Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

Hiç anlatamadm * Hiç anLamadılar x[
Ήәяşәγ ỶạĿạи ọĿsạ вịĿә әи qsĿ »AşK zọя ọĿạиdịя …‼️
”hayat ”x”osun sende”y”ol..ve sonra”x+y”denklemini çöz!

Ona SöYLe…Onu GeRÇeKTeN SeVMeDiM…. Ona SöYLe.. Onu BiRDaHa GöRMeK isTeMiYoRuM… Ona SöYLe… ONSuZDa HeRŞeY GüZeL… Ona SöYLe… Onu ÇoKTaN uNuTTuM.. AmA Ona SaKIN BuNLaRI GöZ YaŞLaRI iÇiNDe SöYLeDiĞiMi SöyLeme
#_ Sana FazLa qéLdiqimi havLa***** déqiLdé konu$aRak söyLéméyi dénéséydin İçimdéki Hayvan Sévqisi ßu kaDaR azaLmı$ oLmıCakTı _#
—|isTémédén $éyTana Uyan méLék |—
cinayet saati geldi … toprağın bol olsun YALNIZLIK…
ZuLmü aLkışLayamam..zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!
Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..’
sAna Olan KiniMe Sakın KıZma ”SEviORmm” NedE olSa…
qhT qidéßlDqhn qaDr né yaßsHam dqişméssin ßéim qßy séfrsHin amha séin qaDr séfiLméssin unudMha !!shén yhoqSun yha aşqHm qHrmes oLd qösLRhm shén yhqShn yha aşqHm dudmas oLd éLLrm sHndn shnRa aşqHm hij qimséi séFmédM x|
ardHıq yhoqShun içimdHéqHi soySuzShun uqurLadHım sénhi vhé çéwrımDışHı ßédéninHi *
yénhi ßhir qHün douyH0r yinHé yhoqShun yaNımdHa zawaLLhı qönLhüm anLaDhı maHqum*M yaLnıqLıqHa x||
yénhi ßaşLaaan ßhir qHünn yarDhımcHı oLmuOrr x||
amhaa o qösLérHin waryHa o kHör oLasHı qösLérHin onLhar hLa duruoR bhéndH” yaraShı dérin…
sımsıcHaq damLaLaHar aqarqHén qösLérhimdHén hLa sNa asHıq oLdqhmu annaDhım…
acıyHa zaman yhoq öLümLhü dünyHa
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..
Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,
Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

Hiç anlatamadm * Hiç anLamadılar x[
Ήәяşәγ ỶạĿạи ọĿsạ вịĿә әи qsĿ »AşK zọя ọĿạиdịя …‼️
”hayat ”x”osun sende”y”ol..ve sonra”x+y”denklemini çöz!!…
UmrumDışı - Zıt (Y)
DuRmaz İnsaN haYvan oLunca ,)

Oradan ayRılana Kadar oradamı kaLdınız //
Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.
уαяıм кαℓαη вιяşєуℓєя ναя!
Ardından Hep Aqlanır mı Derler,,Oysa Senin Ardından Kalan O Güsel Sözler..
= bütün Bildiklerini SİL karanLık Senin olsun =
Iyılıqe Dair Herşei Sattım Şeyta’na ++
Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !
..ι| кέйDiiйii мสятιLสяLส вiiя тυтмส..รέйiiй кสйสтLสяιй уσк |ι..
Yaşıyorm LayLayLom .. Hayat Gelsin vay vay hom.. xD
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

вαzєη кα∂єяι вєℓιяℓєя уαzı уα∂α тυяα..

inSan oğLu nankÖrdüR değer weRmez kimseye .,bende inSan^m sonuçta fasLasıNı bekLeme .!

♥️ Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır. . Alayına Y.O.L(;

♥️ CeHenneM boş. . . BüTün ŞeyTanlaR buRda (;

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum !

Öyle bir demki ruhum
Hiç olayım derken meğer hep olmuşum

KorkMa biR daHa geLmeM üstüNe (.

* bnm yo0L werdiqLeirm miLetin iLqi aLanı o0Lm$ wayy anASını satim..

Kimin elindesin , unutuldun mu sende sinsice??
çözüm sende canım zor mu geldi bu sonsuz bilmece??

*taNrı hepiNize birer yüz weRmi$..
ama siz oNu ba$ka yüZLere çeviriy0rsunuZ..

ıSsız sokaqın. . . .
O piS kÖ$eSinde. . .
AqLa***** öLmek iSti0rum. . .!
.............................. ...........

bírtek acı çektiğimde yaşadığımı hissedebilíyorum ! belki bu yúzden kendime çok defa acı çektirdím.
çaresiz kaldığım o kadar çok anı hatırlıyorum kí..
herkesten kaçmak istediğím zamanlar o kadar yakın kí..
yapabilir miyim, terkedebilir miyim yaşadığım yerleri híç bilmiyorum ama, gitmeyí hep istedim..
Lanetliiiiiii!!!!!!!!!!

Tenimde dudağındaki şarap kokusu, Ruhumda beni terkedişlerinin hüznü var, Umutsuz bi çocuk besliyorum En karanlık gecelerimde

****Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı...

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım.

nє zaмan вu кadaя zoя oLмaya вaşladı nєfєs alмaк.?
nєяdє кayвєtti insanlaя gözlєяndєкi ışıgı.?
ne zaмan anlatмaкtan vazgєçtilєr öyкülєяini.?

zihniмn ichndє dolaşıvєяiyoя göяntülєrя
sözLєri oLмyan bir şaякıa вenziyoя tıpкı.
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 7:36 pm

pamuk prensesin üvey annesi uyuyan güzele elmayı verse, rapunzelin eline iğne batsa ve pamuk prenses kuleye kapatılsa nolurdu

* evrimdışı

Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr serüven duygusu ki,o zaman şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime…

Dürümsün, çöp şişsin ve ayransın; insan bedenine hapsolmuş bir hayvansın.."

KoPCaKSa KoPSuN !P ß!TéC€KS€ ß!TS!N ߀NY S€FM€Y€N VaRSa... SİKTİR OLUP qitsin

߀N!M YaPTıqıM T€K $€YH q€L€N q€L!R ߀N S€Ç€R!M q!D€N q!D€R ߀N T€P€R!M

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurßaa öpMeM Lasım

ßir yazar né démi$ 'sén qit a$k bana kaLsın' ßéndé diorum ki 'ßén ßurdayım yaLan a$kın séndé kaLsın'...

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım

Hic kimse özlemesin, geLmesinler kapına İhtiyacın yok chünkü yeni bir hatıraya

Hayat cok güzeldi
Durduk yere üzüLdüm

..Adım SözLérimé KéfiL..!

ne o güzelim ağlıomusun..?€rk€k bugün s€f€r yarın b€z€r..!s€nin d€diğin o l€yla m€cnun aşkları bu devird€ ne g€z€r..!!!!!

Dü$ pé$iNDéYSéN dü$ Pé$iMé....!

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

ßéN SaNa YaNaRKéN …. SéN Kim ßiLiR NéRéDé ü$üoRsuN..! =)

"s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér tüm köpékLér"

KaLßiMé ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN qöTüNü KaLdıRMıJak…!(H)

ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNJé aDaM oL SoNRa qéL...!

ßiR kéFéné 2ßa$ sıqdr.bénimLé oLan hér daiM saqdr.tanRım yaqmr yaqdr.yéryüZündé pisLik Çok.yaLanLaRnda yanLı$ yokTa.doqrulr dökürkn dLimdn.béndn kötüSü yk içmdé sakLı kaLbé sapLı ok

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım….

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

A$kın çaLar saaTi..(H)

' Bu SaaTTéN SoNRa UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLé....BéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé

A$kın Gözü Kör OLaßiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır

Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim
çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım…!

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim:

B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! éz-géÇ Kasvéti !...

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNy…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…

Seni Seven KaLbe Zulüm Et Et Edebildiğin KadaR bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAdar...
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.
GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!.

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim.
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

ask bi gol'dur,ustunde kazlar yuzer.

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

Sen hiç yağmurlu günde ağlayan toprak gördünmü? Boşuna zorlanma bir tanem göremezsin asla Yalnız seven aşıklar görür onu. Çünkü karşılıksız aşklar her toprağa gömülür.

~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_ νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım.

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin....

4 duvar arası bana mesken.....

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç.

SAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr...

Aşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!.

Şimdi qit istemiyorum qelme Sakın.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçs ede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)
Wenn du mich siehst sag masallah, wenn du mich willst sag insallah. (Beni görünce masallah de, beni istiosan insallah de.)
«**•»(¯`»S(¯`• &yacute;cђ ωє&yacute;ß мє&yacute;ŋ ђєяż ġєђöяT ŋυя &yacute;ђя•´¯)S«´¯)«•**»« (ben biliyorumki kalbim sadece sana ait)

kàLbiné µzànàn bµ yøLdà ,bénS¡zS¡n àrtIk sén .. wàzqéCd¡m hér$éydén .
ßeLki Kurduğumuz HayaLLer ßiter Diye, DüşLerde ßir Sen ßiriktirdim Yüreğime!
yikildim, yoruldum, varliginla tukendim.
KeLimeLerin ßûyûsûnde tıkanır yutkunamadığım en ßûyûk tutarsızLık. Yûreğimi ßin parçaya ayırıyør $imdinin içime vuran sancısı…
Yüregimdeki Yagmurlar döküLmeyin gönLümdeki acı döküLmedi ..
Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa…
…[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]…
UsanDım Bu HaLimDen..Niye YaşıyoRum Ki?FazLaYım ßu HayaTTa…!
Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! +
(arkadasının ismi)=»(f)You`ll Always Be My Best Friend!!(f)
√ Unuttum DêMèk ßìLé Hà+îRLâMâK+îR
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

$OYL€ !stanbula kiymetini bilsin! !$T@NBUL guzelse sebebi $€N$!N…

.°•. °•. °•. °•. Her KaLp Kendi Şarkısını SöyLer .•° .•° .•° .•°.

BuGüNü yaşıyorsam yarının sEni bana getireceğine inandığım içindir..

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerBiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

● HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya

… Nokta Kadar Menfaat İçin , VirgüL Kadar EgiLmem …
Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim…

Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

Yanıyorum kendi derdime…Ne var elimde kalan…Bu dünya ztn yalan…

««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,kaZanMak İçİn asLa uĞra$mAm»»

kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!

dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik.

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. ‘

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLBimi a$k’a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLiBim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.
süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....
KimiNe ßurda Kimine Yoqh! . .
uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.
mutluluq yürekli olana yakıŞır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir...
Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!Emo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Bw
ßiLséydimm RuhuNun saTıLıq oLduğunu saNa éméq wéRirmiYdimm..ßiLséydim éLLérDé zéwkTé oLduqunu saNa sOnum déRmiyYD!m…
Hér ZamaN ßénim Gibi Mütéwazi oLun.. ßén MüKémméLLiğimi Buna BorçLuyum..=)

Resmini Baş Ucuma Koydum.. Bakıp Bakıp Tükürdüm

Askım Dedim Oda Ot Cıktı …

….Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM….
,,,,,
('',)
./♥. ♥♥♥♥♥♥♥♥
_| |_
heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]
seNdeydi haTa !.. şeRefsizliqTi soN moDa !..
biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh!..

umudumda kaL umRumda oL !..

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !..
kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?
Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!
sözLéRim yaLanDı néFréT éDéméDim qİi O’nDan…!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 7:37 pm

ßnn Hep meşquLüm Nedense...doLuyum heR Nedense...ßnn ßnii ßende Kaybettim...NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

• YanLışa Gerek Yhok ! Zaten Bende aF Yhok ! KeyFin BiLir OğLuM Bize Tav oLan Çhok..
bir ke$qeye daha yer y0q kaLbimde..!

büyüdüm artık qitme zmanı hoşçakaL masaLLar diyarı..
****< !...ResmeTTiğin muTLuLuk en az DiğerLeri KaDar SaHTeydi...MeLek maskesi Takmı$ $eyTan öncekiLer gibi ŞEREFSİZDİ ...! ****>

ßundan ßöle senin gibiLere karNım TøK ! Hayat senin Rømeø ama aRtık Juliet Yøk...!!!

• Yalann Ssölemee baNa yalaNımm oLursnn..oyuN oyNamaa baNaa oyuNcaıımm oLursnn
esKiLeri siLdim aMa kaLem kırmızı oLunca iZi kaLıor...

SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD

• baNa beNLe ndN koNusmuyosuN muhaBbeti yaPma.!seNin beNim msN'mde buLuNmaN bi ayRıCaLık sadeN uNutma..!!
BaBanı Da SevMesDim Zaten xD

büyüK qöRünme küçüLürsün küçüK qöRünme eziLirsN
iNan sen oLmasanDa bu dünYa dönüyo ama seNin qibi şeRefsizLern hayaTı uzun süRmüo ! x)
SuS ßi dAkkA kaLbim...!
düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun

yeNiLdm aC kapıNı yaLnıZLık ßen qeRi qeLdm..!

• umuRsamas tavRımın hasTaSı oLun x)))
ιl[»тυякιѕн вєвιѕн«]lι

kaLbimi çaLdın seni mahkemeye wereCeimm nafaKa oLarak kaLbiMi isteYeceiM x)))
· tuZdan bir ewİm şekeRden bi sefqiLim warDı oLan oLduyaqmur yaqdı
S۪۫۰۪۫E۪۫۰۪۪۪۫۫۫N۪۫۰۪۫İ۪۫۰۰C۪۫۰۪۫O۪۫۰۪۪۪۫۫۫K۪۫۰۰Ö۪۫۰۪۫Z۪۫۰۪۪۪۫۫۫L۪۫۰۪۫E۪۫۰D۪۫۰۪۫I۪۫۰۪۪۪۫۫۫Mº°
Her doqum qünümde neden bir yaş kücüLdüm??
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mühürlendin sen benim ömrüme
Darmadağın yorgun gönlüme

Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız şimdi ayrıyız
Biz seninle masum günahsız
Başkasında sürgün aşkımızzzz!
'

Aradigini Buldugunda Iki Elle Saril... Kaybetmek Kolay ama Kazanmak Cok Zordur...

insan kendinin en güzel aynasıdır hiç yansımanıza baktınız mı? görüntünüzden öte ruhunuzda neler var?
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm
Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa
uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé
GuLumSé

iNsaNa seweN deiL sewmeyeN yaRanıRRr
Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή
Kimse Anlamasın beni ßen kendimi anlarımm ben böyle mutluyumm
Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara
seN ne sewqideN Ne de iNsanLıktaN aNLarsıN seNi sewdiim qüNe LaNet oLsunn!
Bitkisel Hayata Girdim, ama Hiç Önemli Değil Maksat Yeşillik Olsun
Kötü Şans da Olmasa Şansın Yüzünü Göreceğimiz Yok Valla

Kim demiş Avrupa’nın insanları medeni
Çırılçıplak bedeni
Gaye olmaksa medeni
Desenize hayvanlar sizden daha medeni…

» Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zamanherşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan
» Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık
:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I Başının TaCı !
Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe ElleriniGit
aTeş oLsaN düşTüün yeRi yakaRsıN baNa hiç bişeY oLmaz
ALLahıma şüküRLer oLsuN bNi sana baqışLadı sNi kimseye deiL bNa bıRaktıı
iLk we soN aşkıMdınn şu yaLan düNyadaa
öLüm bLe qüzeLdir sNn yaNıNdaaa
kaLbim dayaNıRmı bu acıyaa
yaLnızım Ne oLursuN aL yaNınaa
oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé Bén AzRaiLLé’Dé HéSap
KiTap Yaparim !!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

*cehennemde yaşadığım için cennet hakkım

*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım .!!!

*benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana
kadar çok üzdüler

*patakla ruhumun karamsar çocuklarını al ellerinden şekerli elmalarını...

*sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI.

*HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI

*tanrının elinden yazılan mektubum ben

*içimi kemiren her fare için bi kapan yarattım

*yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ

*HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİNİM.!!!!

*ben bütündüm yarımı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım.....

*bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevaplarım yetersiz kaldı

*korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır????

*telefon çaldı ne yazık ki ii niyetlerimi meşgula verdim

*BANA BENDEN BAŞKA DOST VARSA BİLMEM LAZIM.

*RAHATÇA SARF EDİLEN YALANLARA GÜVENSE PROBLEM ALINACAK EN BASİT ÖNLEM PARANOYAK BİR
DENKLEM

*gözyaşlarımda boğulacaksın!!!!!!

*benim kalemi bi kişi yıktı kalemimi kırdı sözlüğümde sevgiliydi anlamı....

*insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüşş

*gamsızlığımın nedeni belki buydu_ÇOK MASAL ANLATILDI.

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçs ede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecek tir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Be ni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®️€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ET H;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
Güzel nickler , msn nickleri
Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir _(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

màdém'Kî $u hàуàTTà YéRi dσLduruLmàyàcàk îηSàn yσK σZmη éSkiLéгé sLm y£niLéяé ĐéVàmM(...)

Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica

hoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK

нєя кαяєѕι ѕιуαнα вσуαимιѕ вιя вυℓмα¢αуιм. çözмєує çαℓιѕтιкçα, ιçιм∂є кαувσℓυяѕυи

ŇέFŘЗ†э §ëvĢįDeN DãĤā çǿΚ ίήǻЛιЃІМ çūŅκű δĒvĢΪήίΠ ŚǻĥΤ∑ѕї όĻŲŗ äΜä ΠēƒŖε†ій ДδŁД . . .

Elmada dolaşan kurt hikayelerimi yemiş,gözlerimin boyası akmış ağlarken.Benim filmim renksizmiş...Yağmuruma yanmış acının iklimi,kalbim merdiven boşluğunda asılı kalmış...

hαчαтιмdαn qїdεnLεя..ßїя dαнα qεяї qεLмεчї нαчαŁ εтмεчїn...нαчαтιмα чεnї qїяεnLεя...qїтмεчї dusunυяsεηїz...нїc ßεкLεмεчїη... тαnιмαкsα αмαcιnιz..duяuρ dїnLεчїn... ßαsкαLαяιndαn

* adı hayat olan bir d3nklem kur kafanda, sonucunu bulabilirsen ßaaaada haßer ver...{x|0>x<3 } ??

*UmrunusDa deiLim uMrumda yoksunuS denqLemi qurdum anLamıyrsunus

eLinde cennet cehnnem oLsa dahi adaletsz oLan hich biseye EGİLMEM..!!

†.tersh hacLıLar yéryüzüne indiqnde,huzur insanLara,acı ceqmek tanrya kaLmısthır.†.//(666) bLoodthirsTy SaTan ..

*rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

* вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

**öZenDiNiss hAAdıMı yaShamaqLa mesgLmmm ...

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRum.şimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

*Hayatın anlamı yoktur, olamaz da..

* Melankoli, egoizmin düş halidir.
Sen Benim Adımı Bile Anamazsın...Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

*özéйTii àşkLà®️__
*Şey.. AJapa faSLadan 2 kanadın vaYsa veYebLymsn ? BenmkiLeyi kıydıLayda

*ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z...!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s!n..!! g€r€km€z...!!

*birR çıqLıq buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

*ßeni ßendeN bashKa qimSe iLgiLnDrmEZ kiMseDe ßnLe iLgiLnMeSn GreKmes ... xD

*iyLkLerini ßir kEnara atmaDn öNje hayaLLeriNi yık... öL.mL.. ...

*Ruhsal çöküş

*Belki dürüst bir adam olurum günün birinde

*Yaptım Şimdiye kadar eLimden ne geldiyse
*yaŞamıNı YEniDEn yaşayabiLSeyDm...

- Gücün yetmez isinmaya,, hApsoluncA yalnizligA..

-herkezi sevebilirdim SENDEN baslamasaydim

-Düsmani affetmek Dostu affetmekten daha kOlaydiir!

-Tas ve sOpa kemikleri,, sözler iise kAlpleri kirar

-Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

-….çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη….

-Dunyáá yikilsá üzeriméé, SON SOZUM yine iki kelime /SENI SEVIYORUM\

- UNUTMA her erkegi diz çökturen biir KADIN var!

-OLMAZSA olmazimsin SENDEN baska kimim varkii

- Gitmeem biir yere TAS olup kirilsam BIN kere

-sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...

-Eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

-Güzel kiz insani mutlu eder,, Kötü kiz ise filozof eder

-Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

-уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-BENİ BOŞUNA ARAMA BEN SENİN TELEFONUNDA DEĞİL KALBİNDE KAYBOLMUŞUM!

-Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.

-En büyük delilik değilmii hiiç dönmeyecek olanı beklemek..?!

-ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

-Ne zaman duraCak bilmem kafamdAki dönme dOlaplar,,?

-Sen Olmassan bu cAn bAnaa yaramazz!

-yAgmuur oluur üzeriine yAgarim,, yiLan olur mezarina dAlarim [ölsen biLe benden KURTULAMAZSIN!]

-Vicdanı tertemizdi, çünkü onu hiç kullanmamıştı.

-Gel kAlbiimde yAsa valla kira istemem

- Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi

-Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

-Acilar beni YIPRATACAK ,, mutluluk hep senin OLACAK!

-kaliteni baskasi belirlerse UCUZA gidersin
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir _(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Y&yacute;ld&yacute;zklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

WitHouT YoU All I'm GoinG To Be !!! İnCoMPLeTe !!! ((snsiz sdece ek*** olabilirim))

Beni bir ben anlarım bide Yaradan..Bana bi ben lazım bide beni anlayan...

güsel bi müziğin tonlarında kayboluorus sen düşüncelerinle bense sessizliğimle..

LtFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeN!.!

Forget Me Until Forever Or Teach Me To Love (( ya sonsuza kdr unut bni yada svmeyi öğrt))

SANA KARŞI Bİ TEK SEVGİ DUYABİLİRİM O DA HAYVAN SEVGİSİ

Aşk, Bakışmaktan İbaret Olsaydı, Öküz Trene Aşık Olurdu!!!

ßu seHir ßu Kalaßalıq ßu kaRmasa icim ßurkuluor. Onca inSan ßr SeN olmuor.. Ve.. SeN oNca iNsNdn ßiRi olmuoRsn..

taam yp snde eziet çktr bana.. alışırm blki ama unuturum snma.. bu aralar bi moda war ortalıkta .. yazıkkkii snde de şerfsizlk son moda..

AşkıııMMM sn HyWanMısnn.??

Kşke hytta kelebkler gibi rngarenk olabilsee...

aşk snin için bukdr önmliyse sn nie aşık deilsn??.

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecek tir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Be ni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Mesaj tarafından *MiLL Salı Mart 31, 2009 7:38 pm

aşk ağlatır sınav sövdürür matematikçi inletir.

liseli ağlamaz sil gözyaşlarını zaten ağlasanda kimse anlamaz

bir seni sewdim bir de boş dersleri

liseliyiz bize herşey caiz kimimiz metroseksüeliz kimimiz elli sekiz

insan gün boyu düşündüğü şeylerin toplamı ise ben şimdi yok muyum

sakın ha kopyaya teşebbüs etmeyin kimyanızı bozarım

uzun ince bir yoldayım yine karnem birle dolmuş.

birbirimizi keklemeyelim sevgilim lise biter bizimde aşkımız biter

dün gece sarıldım anatomine ama yine dağıldın düştün be sewgilim
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

BenY qaYbedeRseNn Bi daA aSLA BulaMAssIn 0 Aç qÖSLü qaLbİne RAaD baDmasıNEmo nickleri 1000 ve son x) (arşiv) - Sayfa 10 Wink
0LumM abArDı seÜün neİinE,bEyNin zaHiPp seÜün AbarDı qEniNE… BeNy ÇöpE Admaq SeÜün Ne HAdDiNe SeN ZadeN ÇöpDesİn baRy BEny ceqMEee............haBer qeLdy unuDmusHsuN dEdyLer pHenDe qüLdüM sHeN pheNy hiÇ hadırLadıNmıqiEe söLe söLe seFmioruM dee..yaqH caNıMı aLıshDıM saDen seNsisLiqee Bir ÇıILıqDıı YAnnısLımM hePinisMİ sAardıNıss… C0q uzAkDasIn benYy dUuMAssIn UnudDn BelqiDe HAdIRlaMAssIn HAny DerDn YhA BidAneSN BidaNEn buradaa Shen NErdeSn
biS ne deLiqanLıLar qörDüqh qüL qüL öLdüqh..xDxD

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım
BuRaLaRdAn qiThMe.. BuRaLaR qiThSin.. SEN qiThMe.. qiTmEq ÇöZecEqSe.. BiRi qiDeCekqSe.. BuRaLaR qiThSin SEN qiThmE.. HerqeS qeNdy çapıNda muhDeşeMdr..qiMyniN çaPı faaDır..qiMyniN yaRıçaPı..!
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

Gözümü ßoyamaya CaLı$ma OLum ßénim Dünyam Zati Rénqarénk!

Tanяı DéiLim Ama Tapannaя Faя
CahiL DéiLim Ama Séwméi ßiLméi$Léяim Faя

YanLı$ DéiLim Ama SapkınLıkLaяım Faя
ßazén ßo$ Konu$uяum Ama GücLü CümLéLéяim Faя
$aяkı DéiLim
Pi$man DéiLim Ama HatıяLamaı UnuddukLarım Faя
MéqaLomAn DéiLim Ama ßüyüLéici 1 ßén Faя
ArtiSt Hic DéiLim Ama “MuhTé$ém OLmaK” KanıMda Faя! x)

‘ Gözya$Larını SiLéßiLécéin Ték Yér ELinin Térsi Akmasın Gözya$Ların IsLanmasın N GözLérin N Dé ELinin Térsi
‘ TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Annamam!
‘ N Zaman ßu Kadar Zor OLdu NéFés ALmak?
‘ Sénin $imdié Dék Yaßdıqın En İi $éy Kayßédmék!
‘ 1 2 <3 Zaman ßiddy ßuuuum!

‘ ÖzqürLük Warsa Ucmak Nié

geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım

√ вσşℓυктα кαувσℓαη єηкαѕ мιѕαℓιуιm

єѕιя мι ∂üşтüм ؟
вıяαкıρ gιтмєℓι мιуιм вυ вєηℓιктєη,υzαкℓαяα؟

кüçüк кız αятıк çσк уσяυℓ∂υ
уαşαмαк α¢ı çєкмєктєη ιвαяєt
тєк тαвαη¢α нαℓιηє ηє σℓ∂u
кιм уιηє zαя тυттυ ؟
нαηgι нιℓє кυя∂υ ؟
ηєуѕє zαтєη кαяıη¢αℓı göѕтєяιуσ∂υ
вυ σуυη ѕση вυℓ∂υ√

*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki