üçnoktabir

Join the forum, it's quick and easy

üçnoktabir

üçnoktabir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nickler .

Nickler                . Empty Nickler .

Mesaj tarafından *MiLL Salı Nis. 07, 2009 6:44 pm

Beni Bırakıp Gittiğin Günlere yanacaksın Ozaman Hayallerinide Yakacaksın!

Eser Duygularımın Şiddetli Rüzgarı Sokaklarında Çıkma Sakın karşıma Duygularım Seni Ezicek Bunu Unutma.

Sertleşmiş Duygularımı Yumuşatmaya Çalışma Nasır Tutmuş Kalbimi Açmaya Kalkma Hayal Kırıklığına Uğrarsın Sonra!

Kimse Gelmesin Peşimden Ben giderim Dertlerimle..

Senin Bu Dünyada Hak ettiğin tek Şey Sadece Koskoca Yalan Aşklar Yalan Sevgiler Sen Sadece yalansın..

Yaramayan Bir Duygu Çemberisin Etrafımda Sinirlerimi Germe Fazla üzerim Senin EN SOnunda..

hayatımda Bir Nokta Gibi Olsamda Bütün ünlemleri Ben Koyarım kendi hayatımda Sen Sadece Bir Tiresin Sonu gelmeyen..

ucuz aşkların sahte sevgisi, sahte sevgilerin en ucuz sevgisine sahipsin!

Sen Hayallerimdeki güzelliklere Sahip Olamayacak Kadar Nankörsün..

Ben hayata Sert Bakışlarımla Açık Sözlerimle Tutundum Senin gibi Yalan üstünde Durmadım hayatta..

Olmayan Tek Şey hayatımda gerçek Sevgi Aşk Bulamıyorum Bu hayatta Sert Çıkışlarım isyan ediyor Hayata Bende Sevmek istiyorum Bu Dünyada.

Kimse için ağız bükmedim kimseye eyvallah demedim hayat benim hayatım kendime göre yazarım kendime göre oynarım..

Sadece kendim için yaşıyorum Bu hayatta herkez Sanal oLmuş gerçek Dünyada yalan gülüşleri bıraktım sana mutlu ol bensiz dünyanda!

Benim için ne iLk Oldun nede Son Olucaksın Adını Kara Defterime Yazdım Birgün Unutulacaksın!

Şimdi Al Yalanlarını git yavaşça Sevmiyorum Seni Lanet Olasıca..

Bedenim Hasta Olsada Sana Ruhum Durdurucak Bu Aşk OLmaz Asla
*MiLL
*MiLL
Yönetici Admin
Yönetici Admin

- Similar topics